Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Poszukuję nazwy filmu, który widziałem na TVP Kultura (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Hydepark (/hydepark-18-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Poszukuję nazwy filmu, który widziałem na TVP Kultura (rozwiązany) (/poszukuje-nazwy-filmu-ktory-widzialem-na-tvp-kultura-rozwiazany-5974-t)



Poszukuję nazwy filmu, który widziałem na TVP Kultura (rozwiązany) - zumun - 14.04.2010 19:44

Witam.
Jak w nazwie - poszukuję nazwy filmu, który widziałem na marginesie polskiej tv - TVP Kultura. Wyglądał on specyficznie, ponieważ miał obraz tak jakby pionowo, tzn. jakby kręcony komórką, i na końcu dopiero się rozszerza podczas napisów końcowych, opowiada on o dziewczynie która wyjeżdża do Warszawy na casting do reklamy lodów Zadowolony Wiem że to może troszkę nie na temat forum, ale to forum jest moim zaufanym i liczę na odpowiedź.
PS jeśli ktoś wie, to napiszcie czy film jest gdzieś sprzedawany czy też jest darmowy, choć w to akurat trochę wątpię.
Z góry dziękuję.


RE: Poszukuję nazwy filmu, który widziałem na TVP Kultura - HrabiaHodon - 14.04.2010 19:54

Kiedy to widziałeś?


RE: Poszukuję nazwy filmu, który widziałem na TVP Kultura - zumun - 14.04.2010 20:05

A z pół roku temu ponad


RE: Poszukuję nazwy filmu, który widziałem na TVP Kultura - stingear - 14.04.2010 20:08

Poprostu znajdź w google.pl program telewizyjny dla TVP Kultura i wtedy łatwo znajdziesz poszukiwany tytuł po godzinie, o której był emitowany. A jak leniwy, to KLIK


RE: Poszukuję nazwy filmu, który widziałem na TVP Kultura - trixo - 14.04.2010 21:20

"W krainie jaskrawych zabawek" ? Potem naciśnij pomógł Zadowolony


RE: Poszukuję nazwy filmu, który widziałem na TVP Kultura - StoProcent - 14.04.2010 21:23

Mi też się tak zdaje Uśmiechnięty


RE: Poszukuję nazwy filmu, który widziałem na TVP Kultura - zumun - 07.05.2010 01:18

Dzięki wielkie!! Nie wiem czemu ale jakoś mnie ten film wciągnął a nie obejrzałem całego. Dzięki raz jeszcze! I klikam "pomógł: Zadowolony