Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
AutoConnect na windows Seven - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: AutoConnect na windows Seven (/autoconnect-na-windows-seven-590-t)



AutoConnect na windows Seven - maks1567 - 30.06.2009 14:05

WitamCwaniak
Mam mianowicie taki problem z AutoConnect ze nie chce mi na tym windowsie dzialac... Zadowolony
Mam neostrade 1mb i do tego modem sagem f@st 800. AutoConnect nie chce mi laczyc i przerywac neta.
Bardzo mi na tym zalezy poniewaz lubie pobierac z RS i zeby USD downloader robil wszystko sam kiedy to ja ogladam film lub gram... Zadowolony


RE: AutoConnect na Windows Seven - Slashdub - 30.06.2009 14:13

Otworz notatnik, wpisz takie cos:
rasdial NazwaPolaczenia /disconnect
rasdial NazwaPolaczenia LoginNeostrady HasloNeostrady

Zapisz to w pliku .bat i jesli sie da w tym programie ustaw zeby wybieral ten skrypt do rozlaczania.
Nie wiem czy komenda rasdial dziala w Win7, nie sprawdzalem jeszcze bo mam teraz inny system uruchomiony Uśmiechnięty


RE: AutoConnect na Windows Seven - maks1567 - 30.06.2009 15:30

Hmm jakos nie chce dzialac... :/ moze zle cos robie a jest jakis podobny program do AutoConnect lub jakas jego wersja ktora dziala pod windows Seven??


RE: AutoConnect na Windows Seven - Slashdub - 30.06.2009 16:11

W trybie zgodnosci uruchamiales ten program ?


RE: AutoConnect na Windows Seven - ampa - 30.06.2009 16:28

mi na 7260 nareszcie działa bo na poprzednich nie zapamiętywał hasła i w tym leżał problem


RE: AutoConnect na Windows Seven - maks1567 - 30.06.2009 16:41

hmm no wlasnie z tym haslem tez mam problem... :/ ok zainstaluje w trybie zgodnosci zobacze Zacieszacz mam 7299 wersjeUśmiechnięty


RE: AutoConnect na Windows Seven - maks1567 - 01.07.2009 17:47

"rasdial NazwaPolaczenia /disconnect
rasdial NazwaPolaczenia LoginNeostrady HasloNeostrady"
Nie dziala to, probowalem w trybie zgodnosci moze jakies inne pomysly?? z gory dziekuje Uśmiechnięty


RE: AutoConnect na Windows Seven - Slashdub - 01.07.2009 22:44

Program rasdial rowniez znajduje sie w Win 7 wiec jest wysoce prawdopodobne, iz rowniez i w tym systemie to polecenie powinno dzialac.
Kiedy mialem jeszcze modem Neo, korzystalem z tego polecenia.
Sprobuj wpisac to polecenie w konsoli i zobacz jaki blad wyswietli.
Zaznacze, ze w nazwie Twojego polaczenia internetowego nie moze byc spacji.


RE: AutoConnect na Windows Seven - maks1567 - 02.07.2009 10:37

I nie dziala... mrugnie to okienko i tyle... nawet nie rozlaczy nic Zacieszacz widocznie musze pobierac na XP a dopiero pozneij pobrac nowsza wersje windows Seven i pobierac...Uśmiechnięty


RE: AutoConnect na Windows Seven - Slashdub - 02.07.2009 21:01

Zaraz, po wpisaniu polecenia w konsoli, ona sama nie znika dopoki jej nie zamkniesz.
Co innego uruchomienie pliku bat, ktory otwiera okno konsoli, zeby uruchomic polecenie,
po czym zamknac okno konsoli.