Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jaki program do tworzenia kompozycji? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Kompozycje (/kompozycje-33-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Jaki program do tworzenia kompozycji? (/jaki-program-do-tworzenia-kompozycji-5780-t)



Jaki program do tworzenia kompozycji? - dixi6 - 06.04.2010 09:55

Witam. Może ktoś wie, jakim programem można zrobić sobie własną kompozycję dla W7?


RE: Jaki program do kompozycji? - damian-Win2000 - 06.04.2010 10:02

google.pl nie gryzie Cwaniak


RE: Jaki program do kompozycji? - dixi6 - 06.04.2010 10:05

(06.04.2010 10:02)damian-Win2000 napisał(a):  google.pl nie gryzie Cwaniak

Tyle, że trzeba wiedzieć czego szukać, a skoro odpowiadasz w taki sposób, to powiedz mi, co Ty tu robisz? Po co takie forum? No powiedz proszę, po co, skoro każdy z nas ma Google.
Dodam, że odpowiedzi tego typu, świadczą tylko i wyłącznie o inteligencji usera forum. Ja jak nie mam o czym pojęcia, to pytam na forum, ale nigdy nie odpowiadam, bo można się ośmieszyć publicznie na maxa - jak tego doskonaleś właśnie Ty.


RE: Jaki program do kompozycji? - damian-Win2000 - 06.04.2010 10:25

No nic będę musiał napisać instrukcje obsługi do google.pl a forum nie zwalnia z używania szarych komórek, najpierw sami próbujemy potem spamujemy forum Cwaniak
A program do robienia skór jest choćby tu WinUI.pl Zadowolony


RE: Jaki program do kompozycji? - Popiolek - 06.04.2010 10:34

damian-Win2000: Wersja z tej strona zawiera cracka więc.. lepiej nie.
Polecam Windows Blinds
Można bardzo dużo nim zdziałać.


RE: Jaki program do kompozycji? - damian-Win2000 - 06.04.2010 10:38

Nikt nie każe mu używać Cracka Cwaniak


RE: Jaki program do kompozycji? - dixi6 - 06.04.2010 13:30

Nie no spoko ludzie. zadałem pytanie czy istnieje taki program bo jak wpisywałem w google np "program do robienia skór" to wyszukiwało mi tylko do telefonów, gg, tlen itp, ale nic nie znalazłem konkretnego, żeby zmienić, zrobić sobie własną skore. Dla tego zadałem pytanie na forum - nie miałem zamiaru spamować.
A dokładnie to mi chodzi o programik, w którym zorbie sobie własną skore i będę mógł ja zapisać i używać na innym kompie. Istnieje taki? Ale chyba raczej istnieje skoro ludzie na świecie robią nowe theme do windy 7.


RE: Jaki program do kompozycji? - Dzejkop - 06.04.2010 13:34

(06.04.2010 13:30)dixi6 napisał(a):  Nie no spoko ludzie. zadałem pytanie czy istnieje taki program bo jak wpisywałem w google np "program do robienia skór" to wyszukiwało mi tylko do telefonów, gg, tlen itp, ale nic nie znalazłem konkretnego, żeby zmienić, zrobić sobie własną skore. Dla tego zadałem pytanie na forum - nie miałem zamiaru spamować.
A dokładnie to mi chodzi o programik, w którym zorbie sobie własną skore i będę mógł ja zapisać i używać na innym kompie. Istnieje taki? Ale chyba raczej istnieje skoro ludzie na świecie robią nowe theme do windy 7.

Robienie themów nie jest łatwe. Wymaga doświadczenia i pojęcia - stworzenie dobrego skina zajmuje kilkanaście dni - dobremu skinnerowi.
Dlatego, zapraszam tu: http://windows7forum.pl/zmiana-wygladu-windows-themes-kompozycje-steelorb-inne-t-4716.html
Można wybrać spośród wielu skinów. Jeśli chcesz więcej możesz poszukać na deviantart.com


RE: Jaki program do kompozycji? - dixi6 - 06.04.2010 13:38

Kumam, spoko i Thx.