Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Ustawienia automatycznej aktualizacji Javy na Windows 7 (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Ustawienia automatycznej aktualizacji Javy na Windows 7 (rozwiązany) (/ustawienia-automatycznej-aktualizacji-javy-na-windows-7-rozwiazany-5694-t)



Ustawienia automatycznej aktualizacji Javy na Windows 7 (rozwiązany) - PiotrXxx - 03.04.2010 05:42

Witam.
Problem istnieje odkąd używam Win 7- w różnych wersjach, począwszy od RC. Nie jest zbyt uciążliwy, dlatego dopiero piszę o tym. Chodzi o ustawienia automatycznej aktualizacji Javy: ilekroć ich nie nie pozmieniam, to gdy wchodzę w panel Javy ustawienia te są z powrotem domyślne- a nie takie jak ustawiłem. Pytanie dlaczego?


RE: Ustawienia automatycznej aktualizacji Javy na Windows 7 - slump - 05.04.2010 22:27

A może po prostu nie zapisujesz tych zmian? Np klikasz na ok zamiast zapisz etc?


RE: Ustawienia automatycznej aktualizacji Javy na Windows 7 - PiotrXxx - 07.04.2010 17:25

Nie, no, bez takich prosze!.Proszący Lamerem jestem, ale o takich rzeczach wiem i pamiętam. Jakieś inne wytlumaczenie??


RE: Ustawienia automatycznej aktualizacji Javy na Windows 7 - slump - 07.04.2010 21:42

Coś robisz źle. W innym temacie prosiłem Cię o nr. gg więc i o tym przypomnij to zobaczę.


RE: Ustawienia automatycznej aktualizacji Javy na Windows 7 - Skorupek - 08.04.2010 12:01

Wejdź do katalogu Javy, odnajdź javacpl. Kliknij prawym, wybierz "uruchom jako administrator". Powinno pomóc. Jeśli masz kilka kont, musisz tak się bawić oddzielnie na każdym z nich.


RE: Ustawienia automatycznej aktualizacji Javy na Windows 7 - PiotrXxx - 11.04.2010 17:39

Dzięki Skorupek- pomogło. Problem rozwiązany.