Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Wygląd Windows 7 jak XP - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Kompozycje (/kompozycje-33-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Wygląd Windows 7 jak XP (/wyglad-windows-7-jak-xp-5579-t)



Wygląd Windows 7 jak XP - danswi - 28.03.2010 18:07

Witam,

jestem nowy na tym forum wiec na poczatku chcialbym sie przywitac i pozdrowic wszystkich forumowiczów Uśmiechnięty

Jestem w posiadaniu Windows 7 pro a dokladnie moja druga polowa.
pracujac wczesniej na win XP bardzo przywykla do wygladu tego systemu.

szukalem w sieci nakladki na Windows 7 zeby wygladala jak XP ale bez rezultatu.wszelkie theme sa tworzone w przeciwna strone.

napewno macie wieksze doswiadczenie w tej sprawie a mi moglo cos umknac, stad moja prosba:

Czy można z Windows 7 zrobic XP z wygladu?
macie jakies linki do softu ktore cos takiego robi?

Wszelkie sugestie mile widziane (zmiana os nie wchodzi w gre - notek firmowy z licencją).

pozdrawiam!

Daniel


RE: Windows 7 jak win XP - Popiolek - 28.03.2010 18:14

Witam. Właśnie dziś zamieściłem skórkę [urln=http://windows7forum.pl/luna-XP-t-5570.html]KLIK[/urln], myślę ,że pomogłem Uśmiechnięty W pewnym stopniu upodabnia Windows 7 do XP.


RE: Win 7 jak win XP - bartholo - 28.03.2010 18:16

Witaj, ja znalazłem takowy styl, nie jest on idealnym XP ale bardzo go przypomina Zacieszacz
XP

Edit:
Wszyscy podaliśmy to samo Zacieszacz


RE: Win 7 jak win XP - danswi - 28.03.2010 18:28

Witam,

dzięki bardzo za odpowiedz.

Posadzę Windows 7 w wirtualnej maszynie i przetestuje Uśmiechnięty

Pozdrawiam, Daniel.


RE: Wygląd Windows 7 jak XP (rozwiązany) - GRUHA - 27.10.2011 19:19

trochę odświeżę temat . można prosić o większą ilość screenów ? jak wygląda panel sterowania czy sa preferencje czy właściwości??
jakieś info większe i czy działa na all sevenach oraz czy można wrócić do starego theme??