Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sunrise Seven i niedziałająca opcją DreamScene - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Sunrise Seven i niedziałająca opcją DreamScene (/sunrise-seven-i-niedzialajaca-opcja-dreamscene-5241-t)

Strony: 1 2


Sunrise Seven i niedziałająca opcją DreamScene - mrozilla - 15.03.2010 18:22

Znalazłem w tym programie taką opcję, klikam ją i po ponownym uruchomieniu programu jest dalej odznaczona, pobrałem taki plik Windows7Waterfall.Dream i żaden program go nie otwiera a myślałem, że ta opcja włącza właśnie obsługę takich plików...
To do czego jest ta opcja i jak uruchomić w/w plik?


RE: Sunrise Seven i DreamScene - Lalik - 15.03.2010 19:08

Na niektórych konfiguracjach ta opcja SS traci to ustawienie po restarcie, masz tu programik on na pewno działa, kiedyś tego używałam [urln=http://***/dreamscene-windows-jednak-mozliwe-t303524.html]więcej.....[/urln]


RE: Sunrise Seven i DreamScene - mrozilla - 15.03.2010 19:26

O jakie konfiguracje chodzi i od czego to zależy?


RE: Sunrise Seven i DreamScene - Lalik - 15.03.2010 21:25

Od komputera na jednych działa na innych nie, ciężko mi wyczuć co jest przyczyną.


RE: Sunrise Seven i DreamScene - mrozilla - 15.03.2010 21:29

No parametry mam raczej nie najgorsze win7 x64, wolałem zapytać bo niby opcja od tego a nie działa, a na tronie producenta za bardzo nie ma rozpiski funkcji ażeby można było się czegokolwiek więcej dowiedzieć...


RE: Sunrise Seven i DreamScene - Lalik - 15.03.2010 21:41

To nie zależy od parametrów, tym sęk, że u mnie też na jednym z komputerów nie działa, znaczy po restarcie się wyłącza a komputer dobry jest, a na innym działa bez zarzutu, spróbuj tego co ci wysłałam w linku u mnie działało bez problemu a odnośnie sseven nie używaj opcji 4gb ramu na 32 bity ponieważ uszkadza systemy, masz 64 bity więc pewnie nie będziesz tego ruszał, jakbyś kiedyś miał 32 to zapamiętaj Zacieszacz


RE: Sunrise Seven i DreamScene - ihatebuffering - 15.03.2010 22:54

U mnie też nie działa, ogólnie to ten SS coraz bardziej go nie lubię Zacieszacz


RE: Sunrise Seven i niedziałające DreamScene - trixo - 16.03.2010 07:44

Ja, ze się tak wypowiem... nie rozumie w ogole dlaczego zamierzacie Dreamscene uruchomić za pomocą SS ? Tak a pro po czy kolega mrozilla próbował uruchomić Dreamscene bez SS? Np looknij


RE: Sunrise Seven i niedziałające DreamScene - mrozilla - 16.03.2010 14:45

Link do programu tam nie działa, a nazwa nie jest podana to nawet nie wiem czego w sieci szukać.


RE: Sunrise Seven i niedziałające DreamScene - Lalik - 16.03.2010 15:01

Tam masz działający link Zacieszacz [urln]http://www.windows7start.com/tweaks/programs/82-activate-dreamscenes-in-windows-7[/urln]


RE: Sunrise Seven i niedziałające DreamScene - mrozilla - 16.03.2010 15:12

Dzięki bardzo, ale uruchamiam ten programik jako administrator, a i tam w okienku wyskakuje ażebym uruchomił go jako administrator, co z tym zrobić mam?


RE: Sunrise Seven i niedziałające DreamScene - Lalik - 16.03.2010 15:36

Zainstaluj go w trybie awaryjnym powinno pomóc.


RE: Sunrise Seven i niedziałające DreamScene - mrozilla - 16.03.2010 15:57

A jak uruchomić tryb awaryjny? Nie ma innego sposobu?


RE: Sunrise Seven i niedziałające DreamScene - Lalik - 16.03.2010 15:59

W czasie ładowania systemu f8 i uruchomisz tryb awaryjny, możesz tez zalogować się jako administrator.


RE: Sunrise Seven i niedziałające DreamScene - mrozilla - 16.03.2010 16:05

Rozpakowałem exe uruchomiłem cmd jako administrator robi się wszystko wyskakuje takie okienko:
[Obrazek: beztytuula.jpg]
i opcji jak nie było tak nie ma...

W tym temacie jest już reupload:
[urln]http://windows7forum.pl/dreamscene-dla-windows-7-t-3894.html[/urln]
i wersja x64 po ręcznym przekopiowaniu i uruchomieniu wpisu oraz restarcie działa jak należy.
Tylko teraz podpisy ikon są rozmazane, co z nimi zrobić, żeby były jak standardowe?


RE: Sunrise Seven i niedziałające DreamScene - Lalik - 16.03.2010 16:12

[urln]http://windows7forum.pl/showthread.php?tid=3894&highlight=DreamScene[/urln] masz tam instrukcję musi działać jak wszytko robisz dobrze Zacieszacz


RE: Sunrise Seven i niedziałające DreamScene - mrozilla - 16.03.2010 16:26

No tak, x64 kopiuje się ręcznie, tak zrobiłem i wszystko działa, ale czcionka jest rozmyta...


RE: Sunrise Seven i niedziałające DreamScene - Lalik - 16.03.2010 16:37

Na czcionkę tez jest sposób, ale niestety po restarcie problem powraca, chyba jeszcze nikt nic mądrzejszego nie wymyślił, o ile dobrze pamiętam to Sunrise Seven też dawało czcionkę rozmytą.


RE: Sunrise Seven i niedziałające DreamScene - mrozilla - 16.03.2010 16:57

Czyli chcąc korzystać z tych tapeto-filmików musimy pogodzić się z czcionką na pulpicie?


RE: Sunrise Seven i niedziałające DreamScene - trixo - 16.03.2010 16:59

Na to wychodzi Zadowolony przynajmniej jak na razie, ja nie mam z tym problemu gdyż jestem świrem na punkcie zero na pulpicie Zacieszacz. Strzel sobie jakiegoś rocket docka, objectdocka czy coś ala i tam powrzucaj wszystkie swoje ikony.