Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Sunrise Seven rozwlił mi system (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Sunrise Seven rozwlił mi system (rozwiązany) (/sunrise-seven-rozwlil-mi-system-rozwiazany-5238-t)



Sunrise Seven rozwalił mi system (rozwiązany) - diablo-82 - 15.03.2010 17:37

Witam, coś mnie podkusiło aby zainstalować Sunrise Seven i włączyć tą opcję większego RAMu w x86. Wcześniej się naczytałem, że to niebezpieczne ale mimo wszystko coś mnie podkusiło. Teraz system nie chce się odpalić. Wyskakuje informacja "uruchom normalnie lub napraw" co bym nie brał to dalej tak samo się uruchamia i daje do wyboru te dwie opcje. Próbowałem przywrócić system ale też nie daje rady "aż dziwne" choć tej opcji nie wyłączałem w systemie. Ludzie poradźcie jak naprawić to aby nie stawiać systemu od nowa. Przypominam "naprawa i przywracanie systemu" nie działa. A czy pomoże odinstalowanie tego programu w trybie awaryjnym?


RE: Sunrise Seven rozwlił system - POMOCY! - Gunio - 15.03.2010 17:56

Nie polecam tego programu... Włóż płytę z Windowsem i użyj funkcji napraw a jak nie pomoże format... Próbowałeś w trybie awaryjnym ?


RE: Sunrise Seven rozwlił system - POMOCY! - ihatebuffering - 15.03.2010 18:01

Gunio nie polecaj nigdy formatu ten, ten problem da się jakoś rozwiązać , jak znajdę zaraz to podam linka.


RE: Sunrise Seven rozwlił system - POMOCY! - diablo-82 - 15.03.2010 18:01

Po włożeniu Windowsa do napędu opcja "napraw" nie działa i tryb awaryjny też nie idzie uruchomić. To co jedyna opcja to format?


RE: Sunrise Seven rozwlił system - POMOCY! - ihatebuffering - 15.03.2010 18:04

Nie rób formata, poczekaj chwilę zaraz coś znajdę.


RE: Sunrise Seven rozwlił system - POMOCY! - diablo-82 - 15.03.2010 18:08

Ok, czekam.


RE: Sunrise Seven rozwlił system - POMOCY! - Portator - 15.03.2010 18:08

Witaj. Zanim zastosujesz ostateczne rozwiązanie, spróbuj w trybie awaryjnym z siecią, pobrać Revo Uninstaller. Potrafi odinstalować i usunąć wszystkie pozostałości z rejestru. Po usunięciu SS, może udać się przywrócić system w trybie awaryjnym. Opcję całkowitego usuwania ma również TuneUp ( shredder ). Powodzenia.


RE: Sunrise Seven rozwlił system - POMOCY! - ihatebuffering - 15.03.2010 18:08

http://windows7forum.pl/wiecej-niz-4gb-ramu-windows-x86-download-t-3972-5.html na 5 stronie jest rozwiązanie, taki bardzo długi post, ale działa !
FUNDACJA ale ten program podmienia jądro systemu powtarzam (podmienia i usuwa stare !) i nie ma możliwości przywrócić systemu lub wejść w tryb awaryjny, niektórym to nie rozwaliło systemu ale niektórym tak. Na przyszłość nie bądźcie naiwni i nie używajcie tej funkcji, bo nawet jak zadziała nie daje wam praktycznie NIC.


RE: Sunrise Seven rozwlił system - POMOCY! - Portator - 15.03.2010 18:15

(15.03.2010 18:08)ihatebuffering napisał(a):  http://windows7forum.pl/wiecej-niz-4gb-ramu-Windows-x86-download-t-3972-5.html na 5 stronie jest rozwiązanie, taki bardzo długi post, ale działa !
FUNDACJA ale ten program podmienia jądro systemu powtarzam (podmienia i usuwa stare !) i nie ma możliwości przywrócić systemu lub wejść w tryb awaryjny, niektórym to nie rozwaliło systemu ale niektórym tak. Na przyszłość nie bądźcie naiwni i nie używajcie tej funkcji, bo nawet jak zadziała nie daje wam praktycznie NIC.

Faktycznie - wycofuję mój pomysł - przepraszam


RE: Sunrise Seven rozwlił system - POMOCY! - Majorr - 15.03.2010 18:16

Witam mam ten program zaznaczyłem opcję włącz obsługę 4 GB ram w W7 32 bity jednak nic się mi z kompem nie stało z resztą ten program i tak nic nie zmienił. Dlatego odradzam go instalować.


RE: Sunrise Seven rozwlił system - POMOCY! - Gunio - 15.03.2010 18:24

Jedynie formatos komputeros... Ale też mnie kusiło i zaznaczyłem i kazało ponownie uruchomić ale w menedżerze zadań szybko go wyłączyłem, bo domyślałem się, że kompa rozwalę.


RE: Sunrise Seven rozwlił system - POMOCY! - jacek-placek - 15.03.2010 18:46

Witam Uśmiechnięty Jedna rzecz mnie zastanawia zawsze, a mianowicie- macie dobre sprzęty, kupę forsy w to włożone, więc po co używacie jakichś "ulepszaczy" ? Zły sprzęt? Za wolno "śmiga"? Produkty Ashampoo są również za free, a efekty działania ich aplikacji są mniej niż mizerne. Używać wszystkiego rozsądnie, kierować się swoim rozumem, nie wymyślać, że z mojego Merecdesa zrobię Maybacha, bo.... tak się po prostu nie da. Wszystkie te programy "wspomagająco-optymalizujące" Wasze systemy, są tak RAM-ożerne, tylko mało kto o tym wspomina, bo i po co? Przecież ładnie się prezentują, no i w ogóle Zadowolony

Pozdrawiam.


RE: Sunrise Seven rozwlił system - POMOCY! - diablo-82 - 15.03.2010 19:06

(15.03.2010 18:08)ihatebuffering napisał(a):  http://windows7forum.pl/wiecej-niz-4gb-ramu-Windows-x86-download-t-3972-5.html na 5 stronie jest rozwiązanie, taki bardzo długi post, ale działa !
FUNDACJA ale ten program podmienia jądro systemu powtarzam (podmienia i usuwa stare !) i nie ma możliwości przywrócić systemu lub wejść w tryb awaryjny, niektórym to nie rozwaliło systemu ale niektórym tak. Na przyszłość nie bądźcie naiwni i nie używajcie tej funkcji, bo nawet jak zadziała nie daje wam praktycznie NIC.

Ale numer udało się. DZIAŁA!!


RE: Sunrise Seven rozwlił system - POMOCY! - Lalik - 15.03.2010 19:10

Super Zacieszacz


RE: Sunrise Seven rozwlił mi system - ihatebuffering - 15.03.2010 22:33

No i obyło się bez formata Zacieszacz Proszę was prawie wszystko da się zrobić bez formata, format to ostateczna ostateczność xD