Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 nie widzi dysku hdd podłączonego przez USB. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Windows 7 nie widzi dysku hdd podłączonego przez USB. (/windows-7-nie-widzi-dysku-hdd-podlaczonego-przez-usb-51764-t)



Windows 7 nie widzi dysku hdd podłączonego przez USB. - nulus - 27.04.2020 14:46

Hej,

w weekend w laptopie wymieniłem stary dysk HDD na SDD. Stary dysk przerzuciłem do kieszeni żeby sobie na spokojnie skopiować dane na nowy system i tu pojawia się problem. Windows 7 na SDD nie wykrywa dysku podłączonego przez USB. Adapter się świeci, słychać, że dysk pracuje ale na tym się cała zabawa kończy. Szukam przyczyny ale nie mogę jej znaleźć. Na starym dysku też jest zainstalowany system Win 7 i podzielony jest łącznie na 4 partycje. 



Jak się do nich dostać i przekopiować dane?



Pozdrawiam! 


RE: Windows 7 nie widzi dysku hdd podłączonego przez USB. - eryk93 - 27.04.2020 21:24

ppm na mój komputer > zarządzaj > zarządzaj dyskami

Sprawdź tam czy jest przypisana litera do dysku

Win 7 ma kaprysy po instalacji systemu, z tego co widzę, to dość częsty problem.

Wystarczy przypisać literę do dysku zazwyczaj