Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Awin opinie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Hydepark (/hydepark-18-f)
+--- Wątek: Awin opinie (/awin-opinie-51644-t)



Awin opinie - kogiel - 09.11.2017 11:43

Czy umieszczając reklamy na serwisach typu Awin, tzn. za ich pośrednictwem, można wyciągnąć dobre pieniądze? Jak duży realnie trzeba posiadać serwis, żeby dobrze na nim zarobić? Ilu musi mieć użytkowników i na jakich branżach zarabia się najwięcej?


RE: Awin opinie - omas5 - 10.11.2017 21:17

Mam konto na Awin... Czasami do fajnych zysków wystarczy kilkaset unikalnych, a czasami nie zarobisz na grubych tysiacach użytkowników. Np. na stronach rozrykowych bardzo trudno o sensowne zarobki, ale jeśli masz coś z tematyki turystycznej, kredytowej, ubezpieczeniowej, to już może być OK.
Awin jako system pozytywnie się zmienił - jakiś czas temu połączyli się z Zanoxem i wtedy ogólnie zaczęło to dużo lepiej wyglądać.
Najlepiej wyrobić sobie po prostu własną opinię poprzez testy.


RE: Awin opinie - kogiel - 14.11.2017 11:36

A podpowiesz jakie programy w Twoim przypadku były najbardziej dochodowe?
Gdzie masz najlepsze konwersje?
Czy istnieją jakieś konkretne formy reklamy, które dają lepsze zyski, niż formy inne?


RE: Awin opinie - omas5 - 15.11.2017 17:18

Po prostu znane marki. Travelplanet, Tripadvaisor, Wezyr, TUI. Ogólnie patrz pod swoją branżę.
Logiczne, że najlepiej konwertują po prostu programy powiązane tematycznie.
A też, żeby ta sprzedaż była, musisz skierować konkretny ruch. Mając 100 unikalnych dziennie, ciężko ci będzie cokolwiek wyciągnąć z tego.
Ale powodzenia.


RE: Awin opinie - kogiel - 03.01.2018 11:44

Mam pierwsze leady, są zyski. Nie ma kolosalnego ruchu, ale mimo wszystko coś się dzieje.
Są przekierowania, są zamówienia. Sporo optymalizuję, zmieniam, kombinuję.
Co ciekawe - drobna zmiana ustawienia reklamy dała mi w podobnych okresach diametralnie różne wyniki...