Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z listą z prawokliku myszy. Na każdym programie. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problem z listą z prawokliku myszy. Na każdym programie. (/problem-z-lista-z-prawokliku-myszy-na-kazdym-programie-51384-t)



Problem z listą z prawokliku myszy. Na każdym programie. - ijido - 09.03.2017 20:27

Dzień dobry dobrzy ludzie.
Mam problem z rzeczami, które powinny się pojawiać po naciśnięciu prawego przycisku myszy. A mianowicie wszelkie menu z kopiuj wklej uruchom a także menu górne w programach różnych. Stało się to podczas zabaw z dużymi niestandardowymi rozdzielczościami ekranu. Ale prawdę mówiąc wiele razy zmieniałem w zależności od potrzeb i nigdy się nic takiego nie działo. Dodatkowo w programach zamiast toolbaru z przyciskami pojawia mi sie efekt podobny ale jakby kilka tollbarów tylko pustych z możliwością zaznaczania ich i rozwijania tez pustych zaznaczalnych opcji, tylko jak wybrać właściwą bo oczywiście działają. Załączone zdjęcie pokaże znacznie bardziej opisowo istotę problemu, który nawet nie do końca wiem jak nazwać.
Pozdrawiam i dziękuję za pomysły jak to przywrócić do stanu użytkowania.

[Obrazek: post-19044-0-73080000-1488991095.jpeg]