Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
GTA SA gra się wyłącza - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: GTA SA gra się wyłącza (/gta-sa-gra-sie-wylacza-5131-t)



GTA SA gra się wyłącza - dejwid333 - 11.03.2010 10:18

Witam!
Zainstalowałem sobie GTA San Andreas na Windows 7 Ultimate.
Mam problem z uruchomieniem jego , gdyż po przeleceniu filmików (gdy ma się włączyć menu) gra się wyłącza i wyskakuje appcrash.
Przeinstalowałem grę kilka razy ale to nie pomogło.Widziałem na youtube ze to GTA chodzi na WIN7.W czym jest problem ?Sterowniki od karty graficznej mam najnowsze tak samo mam najnowszy DirectX. A i próbowałem odpalić grę za pomocą trybów zgodności (wszystkich możliwych ale nie działa żaden)Nie wiem czy ma to cos do rzeczy ale odpalam to GTA na laptopie DELL XPS M1530 , który spokojnie spełnia wymagania gry.Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź.


RE: GTA SA gra się wyłącza - trixo - 11.03.2010 11:01

Czy w grze występowało to wcześniej? Mam na myśli na systemie Windows 7.

Masz doinstalowane jakieś patch-y ?
A skanowałeś kompa anty wirem, tak jeszcze zapytam Zadowolony ?
Po wystąpieniu tego błędu przejdź do Podglądu zdarzeń i skopiuj treść zarejestrowanego błędu


RE: GTA SA gra się wyłącza - gama101 - 11.03.2010 12:11

A wyłącz ci interfejs Aero ? Bo to może powodować crashe (interfejs Aero).

Mi na Win7 Ultimate GTA San Andreas działa normalnie (podczas włączania wyłącza się interfejs Aero).


RE: GTA SA gra się wyłącza - ihatebuffering - 11.03.2010 17:46

gama101 Interfejs jak już ! Spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności z Vistą albo XP sp3 i zaznacz "uruchom jako administrator".


RE: GTA SA gra się wyłącza - Dżeju - 05.07.2011 08:53

Witam, Mam problem w odpaleniu Gta Sa na Win 7 Professional . Problem polega na tym że włączam grę i zrobię kilka kroków. Gra się zatnie i wyskakuje błąd (Gta sa Przestał Działać). Poproszę o szybką odpowiedź bardzo bym chciał zagrać sobie w tą gierkę . Bym był bardzo wdzięczny. Uśmiechnięty Jakby co pisze poprawnie (Program gta sa.exe Przestał działać) .


RE: GTA SA gra się wyłącza - worekowsa - 05.07.2011 09:31

Miałem identyczny problem co Panowie w temacie! Uśmiechnięty

http://www.youtube.com/watch?v=nXSOnDEePzc

2009 rok...

Uporałem się z nim startując grę z obrazem płyty w wirtualnym napędzie + wyłączonym aero.


RE: GTA SA gra się wyłącza - wilqq - 05.07.2011 13:26

Najpierw pobaw się trybami zgodności Uśmiechnięty Może np. Tryb zgodności z XP Sp2 + wyłączenie Aero zadziała ?


RE: GTA SA gra się wyłącza - trefl - 05.07.2011 16:55

1. Wypróbuj
Start-->Panel Sterowania-->Dźwięk-->Odtwarzanie-->Głośniki-->Zaawansowane-->Format Domyślny-->
Częstotliwość próbkowania i głębie w bitach
domyślne ustawione na 24 bitowe 48000 Hz(jakość studyjna) i zmień, na 24 bitowe , 96000 Hz(jakość studyjna)

2.
Uruchom proces GTA następnie uruchom Menadżer zadań=> procesy PPM na GTA => ustaw koligacje procesora dla 0.
Jeśli będzie chodzić OK to spróbuj ustawić na 1


RE: GTA SA gra się wyłącza - MAFRIX - 07.08.2011 08:17

U mnie na filmiku jest rozwiązanie.

http://www.youtube.com/watch?v=VK03pMBe7vg