Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
problem z Harmonogramem zdań Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: problem z Harmonogramem zdań Windows 7 (/problem-z-harmonogramem-zdan-windows-7-51210-t)



problem z Harmonogramem zdań Windows 7 - panox1 - 08.01.2017 13:52

Wszystko zaczeło się od tego że kupiłem i probrałem bfa 1 noi patrze a tu sterowniki nieaktualne no to postanawiam zainsalować a tu pyk krytyczny bład systemu widows pożniej proboje przez geforce ex coś tam i okazuje się że usługa harmonogram zadań jest nie aktywa noi okazuje się że nie może odnaleść komputera zdalego a usługa harmonogram zadań jesy wyłoczona a jak chce uruchomić to mam blad 1058
probowalem sprawdzić czy mam wirusy wiec pobralem pierwszy lepszy antywirus comodo i to byl blad bo tak zamlil kompa ze ciezko bylo sie go pozbyc a i tak nei jest w 100 % usuniety ( zamulil dobrrego kompa )
prosze o wypisanie wszystkich mozliwych sposob naprawy i wytluamczenie czemu sie stalo i dlaczego i ogolnie żeby też kumał czemu tak sięstało