Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z utworzeniem konta WIN7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z utworzeniem konta WIN7 (/problem-z-utworzeniem-konta-win7-51171-t)



Problem z utworzeniem konta WIN7 - eastrockerr - 28.12.2016 22:50

Witam. Tydzień temu dałem na kilka dni dla brata laptop i usuną mi wszystkie konta w systemie i został tylko Gość z uprawnieniami administratora. Próbowałem utworzyć nowe ale wyskakuje mi komunikat o "nieprawidłowych znakach użytych w nazwie konta". Jak utworzyć nowe konto ? (próbowałem już wielu sposobów)
Proszę o szybką odpowiedź !


RE: Problem z utworzeniem konta WIN7 - beabea - 29.12.2016 06:27

To nieźle ten bracik namieszał. Ja bym przywróciła system do punktu sprzed tych kilku dni, w których trafił do brata i przeskanowała jakimś dobrym skanerem antywirusowym i antymalware.


RE: Problem z utworzeniem konta WIN7 - eastrockerr - 29.12.2016 10:09

(29.12.2016 06:27)beabea napisał(a):  To nieźle ten bracik namieszał. Ja bym przywróciła system do punktu sprzed tych kilku dni, w których trafił do brata i przeskanowała jakimś dobrym skanerem antywirusowym i antymalware.

Problem w tym, że nie mogę przywrócić ;/ Mam laptop Lenovo z570 , który posiada program One Key Recovery 7.0 . Robiłem punkt przywracania tym programem ale nie mogę teraz przywrócić nie wiem dlaczego a w samym systemie nie mam żadnego punktu do którego mógłbym przywrócić system Smutny


RE: Problem z utworzeniem konta WIN7 - beabea - 29.12.2016 10:19

One Key Recovery to przywraca system do ustawień fabrycznych. To jest zupełnie co innego, niż przywracanie do wybranej daty.
A nie masz ukrytej partycji z Recovery, ani nie nagrałeś sobie na płytkę po zakupie laptopa?


RE: Problem z utworzeniem konta WIN7 - eastrockerr - 29.12.2016 10:49

Mam ukrytą partycję 480GB ale nie nagrywałem nic ;/


RE: Problem z utworzeniem konta WIN7 - beabea - 29.12.2016 10:58

No to z tej partycji możesz przywrócić system. Ale wcześniej trzeba sobie zgrać ważne dane na dysk zewnętrzny.
Z tym, że najpierw jednak wykonać to skanowanie na obecność szkodników, może da się uniknąć reinstalacji. Może ktoś inny jeszcze coś tu doradzi, bo przywracanie do ustawień fabrycznych to ostateczność.


RE: Problem z utworzeniem konta WIN7 - eastrockerr - 29.12.2016 11:01

Chyba zdecyduje się na reinstalację całego systemu.


RE: Problem z utworzeniem konta WIN7 - beabea - 29.12.2016 11:03

W takim razie w instrukcji lapka powinien być dokładny opis, jak ją wykonać. Jeśli nic nie było zmieniane z partycjami, to wystarczy zgrać dane tylko z partycji systemowej.


RE: Problem z utworzeniem konta WIN7 - eastrockerr - 29.12.2016 11:04

Dziękuję za pomoc Uśmiechnięty