Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
po przerwaniu upgradu z 7 na 10 mam problem z aktualizacjami - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: po przerwaniu upgradu z 7 na 10 mam problem z aktualizacjami (/po-przerwaniu-upgradu-z-7-na-10-mam-problem-z-aktualizacjami-51149-t)



po przerwaniu upgradu z 7 na 10 mam problem z aktualizacjami - jojo123 - 22.12.2016 09:23

Zrezygnowałem z upgradu i teraz wyskakuje mi komunikat. Korzystałem z windows update diagnostic. Na zdjęciu poniżej problem nie rozwiązany ale efekt jest taki, że mogę potem uruchomić aktualizacje.
Irytuje mnie to, że automatycznie nie ściągnie mi aktualizacji. Jak zrestartuje kompa to powraca ten sam błąd.
Korzystałem też z subinacl i innych tutoriali jakie znalazłem w necie, ale brak efektu, jakieś programy do czyszczenia ale to nie pomogło. Komputer jest firmowy.
Może ktoś miał identyczny problem?



[Obrazek: a3jpg_aepsess.jpg]
[Obrazek: a2jpg_aepsesq.jpg]
[Obrazek: a1jpg_aepseap.jpg]

Firmowy więc piraty odpadają. Zwykły Windows 7 home


RE: po przerwaniu upgradu z 7 na 10 mam problem z aktualizacjami - thermalfake - 26.12.2016 18:25

Proszę poprawnie podlinkować fotki bo nic nie widać.
Jeśli sprzęt jest firmowy to czy jest to stacja robocza wpięta do domeny ze zdefiniowanymi uprawnieniami czy zwykła grupa robocza. Jakiś informatyk na miejscu czy wszystko w samopas ?


RE: po przerwaniu upgradu z 7 na 10 mam problem z aktualizacjami - jojo123 - 26.12.2016 18:55

Poprawione Może gdzieś w rejestrze jest odwołanie. Sam nie wiem