Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Adapter sieciowy 8level wpcie 150a resetuje się po uruchomieniu steam. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Adapter sieciowy 8level wpcie 150a resetuje się po uruchomieniu steam. (/adapter-sieciowy-8level-wpcie-150a-resetuje-sie-po-uruchomieniu-steam-51146-t)



Adapter sieciowy 8level wpcie 150a resetuje się po uruchomieniu steam. - loleq769 - 20.12.2016 06:38

Witam serdecznie, mam pewien problem od wymiany komputera. Adapter sieciowy wifi 8level z początku w ogóle nie chciał pracować a w końcu gdy już zaczął to w momencie uruchomienia steam resetuje się, zrywa połączenie. Na początku miałem Windowsa 8.1 i myślałem że to jest problemem, po wymianie na Windows 7 ultimate x64 problem nadal występuje a mi po woli zaczyna brakować pomysłów. Do tego bez podania ręcznie ip przyznaje mi ip z początkiem 169. Router to tp link tl-wr740n, karta 8level wpcie 150a, płyta główna msi-b85m-e33, wszystkie możliwe sterowniki do każdego sprzętu zaktualizowane, sprawdzałem też starsze wersje... W tym samym czasie inernet na pozostałych sprzętach działa normalnie, do tego gdy zrobię z telefonu samsung s3 neo router to łączy się normalnie z jego siecią i internet działa normalnie. Proszę o pomoc bo zaczyna mi już pomysłów brakować. Smutny

specyfikacja:
msi b85m-e33
intel core i5 4460
8gb ram kingston
Windows 7 ultimate sp1 x64
dysk seagate 1tb
karta graficzna geforce gtx750ti


RE: Adapter sieciowy 8level wpcie 150a resetuje się po uruchomieniu steam. - loleq769 - 20.12.2016 10:35

Czy jest ktos w stanie mi pomoc? Router skonfigurowany na nowo naprawil internet na tyle ze dopoki nie probuje polaczyc sie z steam czy jakimlolwiek serwerem w grach online to internet działa duzo wolniej ale dziala, menedzer urzadzen nie monituje zadnych problemów ze sprzetem. Sterowniki jak pisalem wyprobowalem wszystkie dostepne wersje jakie byly dostepne.