Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sterowniki jasności ekranu, nie mogę znaleźć.. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Sterowniki jasności ekranu, nie mogę znaleźć.. (/sterowniki-jasnosci-ekranu-nie-moge-znalezc-51129-t)



Sterowniki jasności ekranu, nie mogę znaleźć.. - piotrek55544 - 17.12.2016 14:33

Witam, ostatnio instalowałem od nowa Windows 7 professional 64 bit, na moim hp 2000 2d14sw, długo szukałem sterowników aby łączyć się z internetem, ale udało się, niestety pozostał problem jasności ekranu, nie mogę znaleźć żadnego który by pomógł... To chyba tyle, nie ma co się rozpisywać
Proszę o pomoc i z góry dzięki, pozdrawiam


RE: Sterowniki jasności ekranu, nie mogę znaleźć.. - LadyInBlue - 17.12.2016 19:57

Jasność ekranu ustawiasz w ustawieniach planu zasilania. Plany zasilania jak pamiętam są w Panelu sterowania bądź jak klikniesz lewym przyciskiem myszy na ikonę baterii w zasobniku systemowym.


RE: Sterowniki jasności ekranu, nie mogę znaleźć.. - piotrek55544 - 18.12.2016 13:38

Dzięki za odpowiedź
wiem gdzie powinno się zmieniać jasność, bo do ponownego zainstalowania systemu dzialalo, niestety teraz nie ma tam tej opcji, skroty ktore sluzyly do zmiany czyli f2 i f3 lub naciskane razem z przyciskiem fn nie dzialaja, dlatego podejrzewam brak sterownikow, niestety nie wiem jakich