Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
System nie reaguje na urządzenia połączone przez wejścia mini jack. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: System nie reaguje na urządzenia połączone przez wejścia mini jack. (/system-nie-reaguje-na-urzadzenia-polaczone-przez-wejscia-mini-jack-50971-t)



System nie reaguje na urządzenia połączone przez wejścia mini jack. - jurek2k - 01.11.2016 16:16

Wczoraj przyszedł do mnie nowy komputer, zainstalowałem system i wszystkie sterowniki z płyt zawartych w zestawie. Podłączyłem telewizor z wbudowanymi głosnikami przez HDMI i dźwięk normalnie się z nich wydobywa. Jak podłączyłem słuchawki i mikrofon (testowane na drugim kompie) komputer nie zareagował. Nie wyskoczył żaden komunikat o nowym urządzeniu podłączonym do komputera a słuchawki i mikrofon nie działają. W panelu sterowania w urządzeniach do odtwarzania mam tylko telewizor a w urządzeniach do nagrywania nie mam nic. Komputer jest nowy a wejścia ma z przodu i z tyłu obudowy, więc uszkodzenie mini jacka chyba można wykluczyć.

Płyta głowna - msi H110M-PRO-D
System - win7 64 bitowy

Proszę o pomoc.