Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność. Czarny ekran - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność. Czarny ekran (/sterownik-ekranu-amd-driver-przestal-odpowiadac-ale-odzyskal-sprawnosc-czarny-ekran-50819-t)



Sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność. Czarny ekran - motylski - 20.09.2016 21:09

Tak - wiele powiązanych tematów. Tak - szukałem. Do rzeczy...
Ekran zrobił się czarny, zadziałał, pojawił się komunikat "Sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność" Tak 3-4 razy po rząd, później szachownica na ekranie i już teraz tylko odpala się laptop. Nie grzebałem nic przy kompie. Ekran nie działa.
Wina sterowników czy spalona grafika?
Szybko i bezbłędnie. Jakie wspaniale forum -.-


Sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność. Czarny ekran - LadyInBlue - 22.09.2016 07:55

Forum to nie bar szybkiej obsługi! Jak ktoś nie wie jak rozwiązać twój problem to nie będzie pisać byle coś napisać.


RE: Sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawnoś - motylski - 22.09.2016 10:15

(22.09.2016 07:55)LadyInBlue napisał(a):  Forum to nie bar szybkiej obsługi! Jak ktoś nie wie jak rozwiązać twój problem to nie będzie pisać byle coś napisać.

Prowokacja Uśmiechnięty
(Nie nabijać postów, nie martw się - zaledwie kilka w przeciągu ostatnich lat.


Sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność. Czarny ekran - LadyInBlue - 22.09.2016 10:27

Żadna prowokacja. Jak ktoś nie wie jak ci pomóc to nie będzie się udział w wątku. Musisz czekać aż ktoś będzie wiedział jak pomóc przy tym problemie.


RE: Sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność. - motylski - 22.09.2016 15:31

Słownik w telefonie - zamiast nabijać powinno być nabijam.
To miał być mój prowokujący post.


Sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność. Czarny ekran - LadyInBlue - 22.09.2016 19:20

No i po co? Najpierw pomyśl, potem pisz.


RE: Sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawno... - motylski - 23.09.2016 13:06

(22.09.2016 19:20)LadyInBlue napisał(a):  No i po co? Najpierw pomyśl, potem pisz.
Po to bo komputer jest mi potrzebny bardzo, nie mam gotówi by go naprawic, może się muszę zapożyczyć, może nie...