Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z zainstalowaniem karty graficznej geforce 840 m. Windows 7 64 bt - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Problem z zainstalowaniem karty graficznej geforce 840 m. Windows 7 64 bt (/problem-z-zainstalowaniem-karty-graficznej-geforce-840-m-windows-7-64-bt-50778-t)



Problem z zainstalowaniem karty graficznej geforce 840 m. Windows 7 64 bt - klimaaa87 - 11.09.2016 08:25

Tak jak w temacie mam problem z instalacja tego sterownika . Instalator laduje się do połowy i stoi nie rusza zostawilem laptopa na cala noc i dalej to samo . Zauważyłem że nie mam żadnego net framework i wlasnie na tym instalacja sie zacina . Próbowałem sciagnać i zainstalować odzielnie net framework ale nie da rady to samo jest też się zacina .Wszystko jest po formacie . Pierwszy raz mam ten problem . Proszę kogoś o rozpisanie krok po kroku jak to zrobić . Z góry dzieki

rozwiazany


RE: Problem z zainstalowaniem karty graficznej geforce 840 m. Windows 7 64 bt - irocket - 11.09.2016 10:29

A wyszukaj sterowniki przez Windows Update może Cwaniak

edit: nie zauważyłem słowa "rozwiązany" Uśmiechnięty W takim razie zamykam