Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Equalizer od Creative'a do Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Equalizer od Creative'a do Windows 7 (/equalizer-od-creative-a-do-windows-7-50757-t)



Equalizer od Creative'a do Windows 7 - blackcats - 07.09.2016 04:16

Witam , od paru dni jestem posiadaczem nowego komputera z Win 7 64bit poprzedni miał XP . W starym komputerze miałem te same głośniki co teraz mam w nowym . Przejdźmy do sedna w starym kompie miałem sterowniki Creative Sound Blaster Audigy (czy jakoś tak) i przede wszystkim miałem tam pasek u góry systemu (rozsuwany) w , którym miałem dostęp między innymi do Equalizera , instalując te same sterowniki w nowym kompie pisze mi , że system jest nieodpowiedni . Wiec do nowego komputera zainstalowałem jakieś inne sterowniki ze strony Creative ale Equalizera nadal nie mam . W starym kompie mój Equalizer wyglądał podobnie jak ten na zdjęciu tylko wydaje mi się , że tego paska po prawej stronie z podpisem Level nie było .

[Obrazek: s5.png]

Moje głośniki to harman/kardon nie jestem pewien jaki to konkretnie model bo nie pisze ale daje zdjęcie jednego z głośników

[Obrazek: 1742395600_1372758600_thumb.jpg]

A moje pytanie brzmi gdzie znajdę podobny equalizer i skąd go pobrać dodam , że w nowym kompie dźwięk działa tylko nie ma tego equalizera (i prosze nie mówcie mi , że w róznych programach muzycznych są takie equalizery bo wiem o tym ale ja często gram i często dźwięki w grach nie mają np odpowiedniego natężenia basów)..

Tags: toyota camry 2016​​​​​​​, hyundai hd72, altis 2016


RE: Equalizer od Creative'a do Windows 7 - ampa - 07.09.2016 08:40

Jaką dokładnie masz kartę?...ściągnij sobie odpowiednie stery od Daniela k...z biegiem czasu zmienił się też wygląd panelu...ja mam np. taki...a mam X-FI Gamera
[Obrazek: a22d3d818fac80dcmed.jpg]