Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Widzi dysk ale nie widzi partycji. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Widzi dysk ale nie widzi partycji. (/widzi-dysk-ale-nie-widzi-partycji-50603-t)



Widzi dysk ale nie widzi partycji. - nocny - 10.08.2016 12:19

Hej. Mam problem z drugim dyskiem #sata. Główny dysk #ssd System #windows7 64x Home basic. Był dysk i nie ma dysku. Wszędzie go widzi ale partycji nie widzi. Mam tam trochę danych i nie chciałbym ich utracić. Co robić?[Obrazek: ddddddddddddddddddddddd.jpg]


RE: Widzi dysk ale nie widzi partycji. - ampa - 11.08.2016 10:26

Myślę że chodzi o ten dysk dynamic invalid...próbowałeś coś zrobić z partycjami na tym dysku (powiększyć,konwertować?...dlaczego jest dynamiczny?).Możesz spróbować konwersji na dysk podstawowy,jednak najpierw sprawdź w biosie czy jest ok,połączenia dysku,sprawdź dysk na okoliczność błędów jakimś programem...za pomocą boot płytki (np.hiren's) uruchom linuksa lub XP i jak zobaczy dysk to skopiuj z niego dane a następnie możesz z nim robić co chcesz.Możesz też poczytać :TU