Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Użytkownicy Windows! Jakich telefonów/smartfonów używacie? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Hydepark (/hydepark-18-f)
+--- Wątek: Użytkownicy Windows! Jakich telefonów/smartfonów używacie? (/uzytkownicy-windows-jakich-telefonow-smartfonow-uzywacie-50584-t)



Użytkownicy Windows! Jakich telefonów/smartfonów używacie? - jzdw - 06.08.2016 22:53

Lubicie drogie smartfony,które trzeba ładować co kilkanaście godzin a może tradycyjne z klawiszami lub nietypowe outdoorowe np.cat b25,...i inne wzmocnione albo tęsknicie za za starymi nokiami z oprogramowaniem s40? Piszcie wszystko co macie do wyrzucenia z siebie w dobie tandety zalewającej nas ze wsząd ;-)
Co w fonie jest w/g Was ważne:bajery,czas rozmów/czuwania,wygląd,wygoda użytkowania...


RE: Użytkownicy Windows! Jakich telefonów/smartfonów używacie? - irocket - 07.08.2016 08:58

Ja już prawie 5,5 roku użytkuję Sony Ericssona Xperię X8 tylko dlatego, że nie stać mnie na nic innego. Jeżeli teraz miałbym coś szukać, to ciężko byłoby mi znaleźć odpowiedni model. Chciałbym, żeby miał dobre bebechy, ale wyświetlacz w granicach 3,5-3,7". Telefon noszę w przedniej kieszeni spodni, dlatego większy za bardzo nie wchodzi w grę, gdyż jest po prostu niewygodnie.


RE: Użytkownicy Windows! Jakich telefonów/smartfonów używacie? - LadyInBlue - 07.08.2016 11:28

Ja mam dwa tel Zacieszacz Prawie 6-letni Huawei G6150 i ok 5-letni Samsung C3750 :> Telefony mają mi przede wszystkim służyć do smsowania, mmsowania i dzwonienia Uśmiechnięty I fajnie jak robią zdjęcia Zacieszacz


RE: Użytkownicy Windows! Jakich telefonów/smartfonów używacie? - jzdw - 07.08.2016 15:30

Kozak Wszyscy macie rację! ->czyli wygodny i z podstawowymi funkcjami,które są wam potrzebne.Ale na ulicach jak widzę i to nie tylko młodzież,każdy gapi się w ekran smartfona/dziwnie to i śmiesznie wygląda/a i rowerzyści też-co kilkadziesiąt metrów się zatrzymują i grzebią się przy smartfonie->ale taka moda teraz i to pewnie narzucona przez firmy i producentów,którzy na tym zarobią...

Huawei G6150 bardzo fajny-masz gust!! Zadowolony


RE: Użytkownicy Windows! Jakich telefonów/smartfonów używacie? - dyzio2 - 07.08.2016 16:11

Dla nr. prywatnego posiadam LG Stylus 2, natomiast do pracy starego
LG Optimus L3. Uśmiechnięty


RE: Użytkownicy Windows! Jakich telefonów/smartfonów używacie? - jzdw - 08.08.2016 11:45

Ja mam H-Smart i Cat B25 oraz Nokię 215 z wbudowaną fabrycznie operą,która jest OK.Jest to uproszczona N.Asha 206,która jest b.dobra ale niestety nie słychać w niej rozmówcy prawie.