Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem po odinstalowaniu sterowników - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Problem po odinstalowaniu sterowników (/problem-po-odinstalowaniu-sterownikow-50553-t)



Problem po odinstalowaniu sterowników - conway87 - 01.08.2016 15:58

Mam taki problem po odinstalowaniu sterowników nvidia za pomocą programu ddu, laptop przestał widzieć kartę graficzną widzi tylko tą zintegrowaną nie ma wogole w menagerze karty nvidia geforce. Pobrałem sterowniki i próbowałem zainstalować i wyskakuje ze nie ma takiego sprzetu graficznego. o co może chodzić? prosze o pomoc.


RE: Problem po odinstalowaniu sterowników - dyzio2 - 01.08.2016 17:50

Więcej danych, jaka karta?


RE: Problem po odinstalowaniu sterowników - conway87 - 01.08.2016 19:55

Laptop Samsung rc510 , Win 7, nvidia 315m


RE: Problem po odinstalowaniu sterowników - thermalfake - 01.08.2016 22:55

Cytat:laptop przestał widzieć kartę graficzną widzi tylko tą zintegrowaną nie ma wogole w menagerze karty nvidia geforce.

Która wersja DDU oraz czy wykonane wycinanie w trybie awaryjnym jak zalecane ?
Układ graficzny powinien być widoczny jako "inne urządzenia", nie ma ?

Cytat:Pobrałem sterowniki i próbowałem zainstalować i wyskakuje ze nie ma takiego sprzetu graficznego. o co może chodzić?

Niech zgadnę, referencyjne z witryny nvidia.com
Kolejny raz powtarzam - sterowniki do układów mobilnych ściągamy ze stron producentów laptopa ponieważ te układy przechodzą modyfikacje i mają różniące się identyfikator sprzętowe - dlatego domyślny instalator protestuje iż nie znalazł układu graficznego.


RE: Problem po odinstalowaniu sterowników - conway87 - 02.08.2016 06:59

ale na stronie producenta jak wpisuje model laptopa nie ma sterowników, chyba ze robie cos nie tak.
teraz nie wiem jaka wersja ddu , sprawdze w domu i nie robiłem tego w trybie awaryjnym... pewnie niezle to powaliłem.
I układ graficzny nie jest widoczny jako inne urzadzenia.
Da sie teraz jakoś to naprawić??
nikt nie pomoże?


RE: Problem po odinstalowaniu sterowników - conway87 - 18.08.2016 09:43

skąd moge pobrać sterowniki do swojego laptopa samsung rc510-S04pl ?? bo chce zrobic formata??


RE: Problem po odinstalowaniu sterowników - dyzio2 - 18.08.2016 16:50

Sprawdź
http://www.driver4motherboard.com/2016/02/samsung-rc510-drivers-for-windows-7.html