Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Prośba o pomoc nielegalny Windows 7 kompilacja 7601 na PC - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Prośba o pomoc nielegalny Windows 7 kompilacja 7601 na PC (/prosba-o-pomoc-nielegalny-windows-7-kompilacja-7601-na-pc-50465-t)



Prośba o pomoc nielegalny Windows 7 kompilacja 7601 na PC - izakos69 - 17.07.2016 18:25

Błagam o pomoc! Zaznaczam że jestem raczej zielona w Win. Mam problem z moim komputerem od 2 dni. Pojawił mi się komunikat, że mam nie oryginalną wersję systemu Win 7 ultimate - kompilacja 7601.Poczytałam w necie, dowiedziałam się że to wina aktualizacji KB 971033, którą usunęłam z PC i zainstalowałam program tak jak pisano Windows Loader 2.2. Jednakże ten program podmienił mi klucz licencji na inny, nie ten co ja mam. Próba wpisania mojego klucza się nie powiodła a system mi napisał, że Microsoft, go zablokował.Próbowałam dzwonić do Microsoftu ale dzisiaj niedziela, a aktywacja telefoniczna nic nie da bo ten klucz który mam w systemie jest trefny. Sklep, w którym kupiłam produkt nie odpowiada na maile. Proszę o pomoc.



Ale ja kupiłam program oryginalny w sklepie. Ja nie mam pirata, mam na niego fakturę.


RE: Prośba o pomoc nielegalny Windows 7 kompilacja 7601 na PC - ampa - 18.07.2016 10:07

Jak oryginał to po co kombinacje z jakimś loaderem.Pozostaje kontakt z microsoftem.


RE: Prośba o pomoc nielegalny Windows 7 kompilacja 7601 na PC - izakos69 - 18.07.2016 18:36

(18.07.2016 10:07)ampa napisał(a):  Jak oryginał to po co kombinacje z jakimś loaderem.Pozostaje kontakt z microsoftem.

Tak też zrobiłam. Wszystko gra.Dzięki za pomoc