Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Ciągły dźwięk "domyśny sygnał dźwiękowy" - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Ciągły dźwięk "domyśny sygnał dźwiękowy" (/ciagly-dzwiek-domysny-sygnal-dzwiekowy-5046-t)



Ciągły dźwięk "domyśny sygnał dźwiękowy" - soon44 - 07.03.2010 10:55

Witam, mam następujący problem, podczas normalnego użytkowania typu przeglądanie stron, komunikatory ciągle słychać dźwięk zapisany w ustawieniach WIN za "Domyślny sygnał dźwiękowy" włącza się on w różnych odstępach czasowych nawet w trakcie gdy nie wykonuję żadnej czynności, próbowałem wyłączyć go w ustawieniach jednak po wyłączeniu go słychać inny dźwięk tak jak by zmieniał ton. Proszę o pomoc. Dla podpowiedzi w standardowych ustawieniach WIN jest to dźwięk o nazwie "Windows - Ding".


RE: Ciągły dźwięk "Domyśny sygnał dźwiękowy". - slump - 07.03.2010 16:45

Może jakiś program działający w tle to powoduje? Powyłączaj wszystko co nie jest potrzebne OS i zobacz. Drogą eliminacji powinieneś trafić co to powoduje.


RE: Ciągły dźwięk "domyśny sygnał dźwiękowy" - soon44 - 08.03.2010 16:37

Nie pomogło, ponad to podłączyłem myszkę i klawiaturę (mam laptopa) jednak wcześniej ten dźwięk był nie słyszalny, czy jakieś urządzenie zewnętrzne może to powodować ?


RE: Ciągły dźwięk "domyśny sygnał dźwiękowy" - Bogdan666ing - 08.03.2010 19:09

Nie chce krakać ale kolega miał to samo i najprawdopodobniej był to jakiś wirusek, bo po formacie to znikło. Na nieszczęście drugiego kolegi ten pierwszy mu pożyczył pendriva i teraz drugi ma to samo.


RE: Ciągły dźwięk "domyśny sygnał dźwiękowy" - soon44 - 08.03.2010 23:12

Hmm możliwe bo ostatnio brałem pen drive pożyczonego ale antywirus nic nie pokazał :/ No cóż pozostaje przeskanować porządnie.