Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sterownik karty graficznej przestał działać , ale odzyskał sprawność - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Sterownik karty graficznej przestał działać , ale odzyskał sprawność (/sterownik-karty-graficznej-przestal-dzialac-ale-odzyskal-sprawnosc-50346-t)



Sterownik karty graficznej przestał działać , ale odzyskał sprawność - GhooStQ12 - 01.07.2016 10:03

Gdy gram sobie w gry np. w Garry's mod po chwili gry gra się zacina i widzę pulpit gra cały czas jest otwarta ale jak w nią klikam jest mój pulpit pokazany a na dole ekranu piszę sterownik karty graficznej przestał działać
Moja karta graficzna : GeForce GTX 650
Obecny sterownik kary graficznej GeForce : Wersja 368.39
Co mam zrobić ? Próbowałem już i pobierałem starsze wersje sterownika ale na nic bo ciągle ten sam błąd Pomocy !
(Z góry przepraszam jak napisałem to w złym dziale ale dopiero co się zalogowałem na tej stronie


RE: Sterownik karty graficznej przestał działać , ale odzyskał sprawność - akokatthe - 11.07.2016 12:04

Podkręcasz ją? Sprawdź temperatury podczas obciążenia. Zrób formata. Jak on nie pomoże to awaria karty.