Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak możliwości instalacji drukarek - odmowa dostępu do kreatora Dodawania drukarek - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Brak możliwości instalacji drukarek - odmowa dostępu do kreatora Dodawania drukarek (/brak-mozliwosci-instalacji-drukarek-odmowa-dostepu-do-kreatora-dodawania-drukarek-5033-t)



Brak możliwości instalacji drukarek - odmowa dostępu do kreatora Dodawania drukarek - spoko2 - 06.03.2010 20:04

Jak w tytule. Usunąłem PDF Creator i zaczął pojawiać się ten komunikat - "System Windows nie może otworzyć Kreatora dodawania drukarki. Odmowa dostępu". Dzieje się to w momencie gdy dodaję drukarkę. Może coś poknociłem w kontach? Mam Win 7 premium 64x.


RE: Brak możliwości instalacji drukarek - odmowa dostępu do kreatora Dodawania drukarek - slump - 06.03.2010 20:07

A jak zalogujesz się na konto prawdziwego administratora też tak jest?


RE: Brak możliwości instalacji drukarek - odmowa dostępu do kreatora Dodawania drukarek - spoko2 - 06.03.2010 20:16

Właściwie to kłopoty zaczęły się w momencie jak zmieniłem nazwę komputera. Po tej zmianie na folderach pojawiły się kłódki. Później coś poknociłem w uprawnieniach. Kłódek nie ma ale np konto Administrator mam z czerwonym krzyżykiem we właściwościach dysków. Loguję się jako user. User ma uprawnienia takie jak administrator.


RE: Brak możliwości instalacji drukarek - odmowa dostępu do kreatora Dodawania drukarek - slump - 06.03.2010 20:30

Napisz do mnie pw ze swoim nr. gg a zobaczę co się dzieje bo problem może być złożony.