Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Pasek zadań - problem po zmianie miejsca w Slan XP - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Kompozycje (/kompozycje-33-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Pasek zadań - problem po zmianie miejsca w Slan XP (/pasek-zadan-problem-po-zmianie-miejsca-w-slan-xp-5010-t)



Pasek zadań - problem po zmianie miejsca w Slan XP - xardas89 - 06.03.2010 10:49

Witam
Mój mały problem z paskiem zadań polega, że chcę go przenieść na górę, a docka na dół. Jednak po zmianie start orba albo nawet ikon pasek zadań poszerza się dwa razy, co mnie denerwuje (zabiera więcej miejsca).
Dodaję screena, na którym jest to pokazane. Proszę o sugestie dot. tego problemu. Uśmiechnięty


RE: Pasek zadań - problem po zmianie miejsca - ihatebuffering - 06.03.2010 11:56

Z przykrością stwierdzam że to wada tego stylu (Slan XP tak ?). Po wylogowaniu lub zestarcie kompa tak się właśnie robi, sam się nad tym zastanawiałem ale doszedłem do wniosku ,że tylko w tym themie się tak dzieje, a szkoda bo jest bardzo stylowy.


RE: Pasek zadań - problem po zmianie miejsca - xardas89 - 06.03.2010 12:01

Tak, jest to slan XP, jednak po zmianie stylu na jakikolwiek działo sie to samo. :/
Szkoda, bo chciałbym popracować w nieco inny sposób (tj. pasek zadań u góry). No, cóż na razie jakoś udało się to ustawić (cienki pasek zadań u góry), ale pewnie po restarcie się to zmieni. Wtedy inną kompozycję najwyżej ustawię.

Udało mi się ustawić pasek z powrotem do normalnej wielkości. Instrukcja jak to zrobić jest w paczce z tematami z deviantart.
Temat można więc zamknąć. Uśmiechnięty