Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z czcionką - problem z instalacją - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (http://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Grafika (/grafika-23-f)
+---- Wątek: Problem z czcionką - problem z instalacją (/problem-z-czcionka-problem-z-instalacja-49968-t)Problem z czcionką - problem z instalacją - Soczuś - 07.05.2016 16:41

Pobrałem czcionkę z neta. Klikam "Zainstaluj" i wyskakuje pasek instalacji, a po 5 sek wyłącza się (nie napełniając), a czcionki nie ma. Proszę o pomo!!


RE: Problem z czcionką - beabea - 07.05.2016 17:29

Czasem się zdarza, że czcionka jest zepsuta. Poza tym zamiast klikać Zainstaluj możesz zwyczajnie wrzucić ją do folderu Fonts: C:\Windows\Fonts - jeśli masz system na dysku C.
Sama ściągam często czcionki z sieci i nieraz już zdarzyła się felerna, czasem nawet programy graficzne nie chcą się otwierać przez taką czcionkę.


RE: Problem z czcionką - Soczuś - 08.05.2016 10:59

Ale moja to jest zrobiona w "Font Forge" przez mnie. (Chciałem zmienić cicionke Courier New i przy okazji kod do bomby w CS:GO wczesiej działało.) I postąpiałem wedłyg instrukcji zawartej tu : https://www.youtube.com/watch?v=3lxGfbswYbw


RE: Problem z czcionką - problem z instalacją - beabea - 09.05.2016 18:32

Dziwne, byłam pewna, że dodałam tu przedwczoraj odpowiedź, a teraz zaglądam i jej nie ma :O.
Pisałeś, że pobrałeś czcionkę z neta, a teraz twierdzisz, że sam zrobiłeś...
Wrzucałeś ją w końcu do tego folderu Fonts? Widać ją w innych programach, np. w notatniku? Co do CS, to nie odpowiem, bo nie gram w żadne gry. Font Forge też nigdy nie używałam, więc nie ma sensu, żebym oglądała ten poradnik. W jakim formacie jest ta czcionka?