Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak zachować save'y w GTA IV do Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Jak zachować save'y w GTA IV do Windows 7 (/jak-zachowac-save-y-w-gta-iv-do-windows-7-493-t)



Jak zachować save'y w GTA IV do Windows 7 - Bonito17 - 14.06.2009 14:13

Witam.

Instrukcja jak zachować save przed formatem ale na XP gdzie mam wkleić zachowane pliki w Win7 kiedy nie ma document & settings?

Aby przenieść własnego saveda, bądź wziąć czyjegoś należy zachować następujące pliki(Bądź wziąć od kolegi 2 foldery
)
C:\Documents and Settings\NAZWA UŻYTKOWNIKA\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\XLive (zachowujemy folder xlive)

a także

C:\Documents and Settings\NAZWA UŻYTKOWNIKA\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA IV (zachowujemy folder GTA IV)
Teraz jesteśmy gotowi do przeprowadzenia formata, bądź ściągnięcia saveda z neta.

Jeżeli zrobiłeś już format(ściągnąłeś te 2 foldery od jakiejś osoby) usuń foldery xlive i GTA IV w document and settings a na ich miejsce wrzuć te zachowane (PODMIENIANIE NIE WCHODZI W GRĘ!).

Wszystko.


RE: Jak zachować save'y w GTA IV do Windows 7 - maciekl1916 - 23.07.2009 17:52

(14.06.2009 14:13)Bonito17 napisał(a):  Witam.

Instrukcja jak zachować save przed formatem ale na XP gdzie mam wkleić zachowane pliki w Win 7 kiedy nie ma document & settings?

Aby przenieść własnego saveda, bądź wziąć czyjegoś należy zachować następujące pliki(Bądź wziąć od kolegi 2 foldery
)
C:\Documents and Settings\NAZWA UŻYTKOWNIKA\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\XLive (zachowujemy folder xlive)

a także

C:\Documents and Settings\NAZWA UŻYTKOWNIKA\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA IV (zachowujemy folder GTA IV)
Teraz jesteśmy gotowi do przeprowadzenia formata, bądź ściągnięcia saveda z neta.

Jeżeli zrobiłeś już format(ściągnąłeś te 2 foldery od jakiejś osoby) usuń foldery xlive i GTA IV w document and settings a na ich miejsce wrzuć te zachowane (PODMIENIANIE NIE WCHODZI W GRĘ!).

Wszystko.

tak z innej beczki to GTA IV nie daje sie zainstalowac na x64 pzdr


RE: Jak zachować save'y w GTA IV do Windows 7 - cysio - 27.10.2009 08:48

Bardzo ciekawe mi sie jakoś zainstalowało i gram kolega maciekl1916 pisze bzdury ! System Windows 7 X64 Kompilacja 7600


RE: Jak zachować save'y w GTA IV do Windows 7 - fishy - 27.10.2009 20:32

mi gta IV działa na x64 Uśmiechnięty należy plik setup uruchomic w trybie zgodności z win XP sp3