Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z konfiguracją usługi Host usługi diagnoostyki - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z konfiguracją usługi Host usługi diagnoostyki (/problem-z-konfiguracja-uslugi-host-uslugi-diagnoostyki-49077-t)



Problem z konfiguracją usługi Host usługi diagnoostyki - poi - 16.02.2016 06:20

Witajcie, mam komputer z Windows 7 Professional skonfigurowany przeze mnie wg procedur napisanych przez kogoś wyżej. Niestety mam wrażenie że ktoś, kto je pisał zapisał w nich rzeczy które się wzajemnie wykluczają, w wyniku czego w dzienniku zdarzeń SYSTEM mam około 400 błędów na godzinę, z identyfikatorem 7000. Komputer jest stanowiskiem wolno stojącym nie podłączonym do żadnej sieci, w tym również. a może przede wszystkim brak połączenia do sieci Internet.
Cytat:Nazwa dziennika: System;
Źródło: Service Control Manager;
Identyfikator zdarzenia: 7000;
Poziom: Błędy;
Słowa kluczowe: Klasyczny;
Opis: Nie można uruchomić usługi Host usługi diagnostyki z powodu następującego błędu: Uprawnienie wymagane do prawidłowego działania usługi nie istnieje w konfiguracji konta usługi. Aby wyświetlić konfiguracją usługi i konfigurację konta, można użyć przystawki Usługi programu Microsoft Management Console (MMC) (services.msc) i przystawki Ustawienia zabezpieczeń lokalnych programu MMC (secpol.msc);
W jaki sposób wyeliminować ten błąd? Co się stanie jak całkiem wyłączę tę usługę? W tej chwili we właściwościach tej usługi na zakładce logowanie jest wybrana opcja "To konto" i "Usługa lokalna"
[Obrazek: eaebacd4822eb55amed.png]