Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z nagrywaniem dźwięku w AIMPie i recoderze (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z nagrywaniem dźwięku w AIMPie i recoderze (rozwiązany) (/problem-z-nagrywaniem-dzwieku-w-aimpie-i-recoderze-rozwiazany-4849-t)



Problem z nagrywaniem dźwięku w AIMPie i recoderze (rozwiązany) - Miechu - 27.02.2010 16:22

Witam. Mam problem , otóż potrzebuję nagrać pewien fragment, ale ani rejestrator dźwięku ani recorder w aimpie nic nie nagrał. Wiem, że ustawiało się coś z mikserem w ust. dźwięku, ale nie mogę tego znaleźć.
Proszę o pomoc


RE: Problem z nagrywaniem dźwięku w AIMPie i recoderze - slump - 28.02.2010 23:02

Klikasz prawym przyciskiem myszy na ikonie głośnika w trayu i wybierasz urządzenia do odtwarzania. Klikasz tam i zaznaczasz pokaż urządzenia wyłączone i pokaż urządzenia odłączone. Upewnij się, że żadne z urządzeń nie jest wyłączone zarówno na karcie urządzenia do odtwarzania jak i nagrywania. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie głośnika i wybierz otwórz mikser głośności. Upewnij się, że nic nie jest wyciszone albo ustawione blisko do wyciszenia. Znów kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie głośnika i wybierz opcje regulacji głośności. Zaznacz wszystkie pola i zastosuj.


RE: Problem z nagrywaniem dźwięku w AIMPie i recoderze - Miechu - 02.03.2010 14:03

Niestety nie pomogło. Dalej nie słychać dźwięku po nagraniu.


RE: Problem z nagrywaniem dźwięku w AIMPie i recoderze - slump - 02.03.2010 16:24

Wyślij mi pw ze swoim nr. gg a zobaczę co da się zrobić.

Wszystko ustawione jak mówiłem i działa Uśmiechnięty


RE: Problem z nagrywaniem dźwięku w AIMPie i recoderze - Miechu - 06.03.2010 18:53

Potwierdzam, działa.
Pomógł leci.
Pozdr