Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie mogę dodać skrótu do paska zadań - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Nie mogę dodać skrótu do paska zadań (/nie-moge-dodac-skrotu-do-paska-zadan-4843-t)



Nie mogę dodać skrótu do paska zadań - slaby22 - 27.02.2010 13:18

Cześć mam dość trudny do rozwiązania dla mnie problem. Otóż nie mogę dodać skrótu żadnego programu do paska zadań. Klikając PPM ->Przypnij do paska zadań, nic się nie dzieje, a także wrzucenie skrótu do folderu: "%userprofile%\AppData\Roaming\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch\User Pinned\TaskBar" nie daje żadnego efektu. I nadmienię że nie chce mieć Paska Szybkiego Uruchamiania na pasku zadań bo nie oferuje mi łączenia okien w jednej ikonie. Jeśli ktoś może mi pomóc to byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam Cwaniak


RE: Nie mogę dodać skrótu do paska zadań - Skymad - 27.02.2010 13:38

Cytat:I nadmienię że nie chce mieć Paska Szybkiego Uruchamiania na pasku zadań bo nie oferuje mi łączenia okien w jednej ikonie.
Nie rozumiem Zadowolony Chodzi Ci o to, że np masz otwarte 3 karty w FF, i jak najedziesz na ikonkę FF w PSU to nie widzisz podglądu tych 3 okien?


RE: Nie mogę dodać skrótu do paska zadań - slaby22 - 27.02.2010 19:51

Nie.. Chodzi mi o to, że z lewej strony paska zadań przy znaczku START są skróty do programów, i nie mogę tam dodać skrótu do żadnego programu... I nadmienię, że nie jest to typowy Pasek Szybkiego Uruchamiania jak np. w Win XP.
Może ktoś mi pomóc z dodaniem skrótu dowolnego programu do tego paska z Win7 Home Premium.


Problem rozwiązany. Rozwiązanie jest tutaj: http://***/nie-dziala-opcja-przypnij-paska-zadan-t372764.html


RE: Nie mogę dodać skrótu do paska zadań - mackus - 18.08.2011 19:12

ja ukatywnić te strzałeczk przy skrótachi? mam wn7 home premium 64 bit. W ogóle nie mam opcji przypnij skrótu do paska;/