Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z brakiem uprawnień do modyfikacji plików w lokalizacji sieciowej - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problem z brakiem uprawnień do modyfikacji plików w lokalizacji sieciowej (/problem-z-brakiem-uprawnien-do-modyfikacji-plikow-w-lokalizacji-sieciowej-4830-t)



Problem z brakiem uprawnień do modyfikacji plików w lokalizacji sieciowej - nunek21 - 26.02.2010 19:31

Witam. Mam mały problem, który trochę denerwuje i zastanawia.
[URLN=http://img341.imageshack.us/i/przechwytywaniej.jpg/][Obrazek: przechwytywaniej.th.jpg][/URLN]

Przy próbie zapisania jakiegokolwiek pliku, w jakimkolwiek katalogu na pulpicie, pojawia się wyżej widoczny komunikat?
czy wie ktoś może, dlaczego tak właśnie się dzieje?


RE: Problem z brakiem uprawnień do modyfikacji plików w lokalizacji sieciowej - DamianosX - 26.02.2010 19:45

(26.02.2010 19:31)nunek21 napisał(a):  Witam. Mam mały problem, który trochę denerwuje i zastanawia.
[Obrazek: przechwytywaniej.th.jpg]

Przy próbie zapisania jakiegokolwiek pliku, w jakimkolwiek katalogu na pulpicie, pojawia się wyżej widoczny komunikat?
czy wie ktoś może, dlaczego tak właśnie się dzieje?

A dałeś przy udostępnianiu lokalizacji możliwość odczyt/zapis przez użytkowników, bo możliwe że dałeś udostępnianie tylko opcji odczytu w danej lokalizacji sieciowej.


RE: Problem z brakiem uprawnień do modyfikacji plików w lokalizacji sieciowej - nunek21 - 26.02.2010 20:05

Eee...wiesz co, to jest konto administratora, i myślę, że nie muszę sobie dawać uprawnień do własnego pulpitu. A dodam jeszcze, że ten problem pojawił się nie dawno.


RE: Problem z brakiem uprawnień do modyfikacji plików w lokalizacji sieciowej - slump - 27.02.2010 01:40

A jadnak zobacz czy to Ci pomoże, to, że jesteś adm nie ma dla uprawnień znaczenia.