Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Podłączenie słuchawek bluetooth do PC - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Podłączenie słuchawek bluetooth do PC (/podlaczenie-sluchawek-bluetooth-do-pc-48270-t)



Podłączenie słuchawek bluetooth do PC - sfinx - 09.12.2015 11:00

Cześć,
mam bezprzewodowe słuchawki bt i nie bardzo wiem jak je podłączyć do stacjonarnego PCta.
Widziałem adaptery USB->bluetooth, ale zastanawiam się czy to pójdzie, bo jakoś nie mogę sobie uzmysłowić skąd w porcie USB ma się wziąć dźwięk, który potem ma zostać przesłany do słuchawek ;//
Pozdrawiam i proszę o pomoc.


RE: Podłączenie słuchawek bluetooth do PC - dyzio2 - 09.12.2015 13:06

Musisz kupić TAKĄ ZABAWKĘ.


RE: Podłączenie słuchawek bluetooth do PC - sfinx - 09.12.2015 15:56

Dziękuję za odpowiedź. Tak właśnie myślałem, ale powstrzymało mnie pytanie, jak dźwięk z karty (zintegrowanej) "przefrunie" do portu USB?
A jeśli już jakoś "przefrunie" to jak jest z jakością tego dźwięku? Czy jakość wykonania tego urządzenia (czyt:cena) ma tu znaczenie?


RE: Podłączenie słuchawek bluetooth do PC - dyzio2 - 09.12.2015 16:23

Myślę że w granicach 20-stu zł. urządzenie będzie dobre np.TO . A co się tyczy jakości, cóż dawniej nagrywając na taśmy mógł być problem z jakością, dzisiaj w dobie dźwięku cyfrowego ogranicza nas tylko sprzęt niestety. Tak więc wszystko zależy od Twoich słuchawek.
Osobiście nie używam słuchawek na bluetooth, natomiast myszkę mam i używam. Sprawuje się znakomicie.