Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z kartą sieciową 802.11 n WLAN - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Problem z kartą sieciową 802.11 n WLAN (/problem-z-karta-sieciowa-802-11-n-wlan-48213-t)



Problem z kartą sieciową 802.11 n WLAN - Arcadoos - 04.12.2015 12:17

Witam serdecznie.



Znajoma dostała ostatnio używanego laptopa Toshiba Satellite Pro A200-29N. Poprosiła o pełny format i zainstalowanie podstawowych programów. Były lekkie problemy z kluczem aktywacyjnym przyklejonym do spodu więc zakończyło się na Windowsie 7 Home Premium pobranym z internetu (na tą wersję jest klucz). Następnym krokiem miała być konfiguracja internetu, jednak laptop nie chce odczytać karty sieciowej (mini wtyczka pod USB, model 802.11 n WLAN). Początkowo nie rozpoznawał urządzenia a gdy znalazłem sterowniki w internecie to następował błąd w uruchomieniu urządzenia, kod 10. Starałem się naprawić to na różne sposoby jednak bez wiedzy informatycznej nie byłem w stanie tego dokonać. Sterownik odinstalowałem i postanowiłem poszukać porady na tym forum.

Karta sieciowa po podłączeniu do mojego laptopa (Windows 10) działała bezproblemowo a sam sprzęt natychmiastowo znalazł odpowiednie sterowniki.


RE: Problem z kartą sieciową 802.11 n WLAN - thermalfake - 06.12.2015 15:25

Jaki to ma identyfikator sprzętowy po wybraniu właściwości w managerze urządzeń ?
Porównawczo zapuścić polecenie w cmd na W7 i w10
netsh wlan show all