Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak przywrócić system Windows 7? (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Jak przywrócić system Windows 7? (rozwiązany) (/jak-przywrocic-system-windows-7-rozwiazany-4818-t)



Jak przywrócić system Windows 7? (rozwiązany) - PLANETKA - 26.02.2010 11:36

Mam problem bo ni jak nie wiem jak przywrócić system ,o 2 lub 3 dni do tyłu proszę o pomoc bo inaczej ,muszę robić format systemu i wgrać na nowo a tego bym nie chciał.Smutny


RE: Jak przywrócić system Windows 7? - Irek. - 26.02.2010 11:51

Klikasz START ,wpisujesz PRZY, wybierasz,przywracanie systemu i dalej rób co każe system czyli wybierz punkt itd.


RE: Jak przywrócić system Windows 7? - PLANETKA - 26.02.2010 12:38

Irek Tak tyle to i ja wiem, ale nie widzę tam takiego czegoś abym mógł, sobie wybrać dzień itp wiesz.


RE: Jak przywrócić system Windows 7? - Irek. - 26.02.2010 12:42

No to prawdopodobnie usunąłeś te punkty jakimś programem do czyszczenia albo nie były tworzone.


RE: Jak przywrócić system Windows 7? - PLANETKA - 26.02.2010 12:58

Tylko ciekawe jakim jak mam tylko ccleanera , i fakt nie tworzyłem ich mój błąd teraz to już wiem wszystko.


RE: Jak przywrócić system Windows 7? - Irek. - 26.02.2010 13:07

A to mamy winowajce !Ccleaner usuwa punkty przywracania jeśli nie odhaczysz tej opcji.
Jeśli utworzyłeś kopie zapasowa przed czyszczeniem, co ten program proponuje to możesz cofnąć zmiany przywracając te kopie.
A punkty przywracania tworzą się normalnie same nie musisz nic robić ,to np.zainstalowane updates lub programy lub punkty kontrolne.


RE: Jak przywrócić system Windows 7? - PLANETKA - 26.02.2010 13:22

A to mamy winowajce !Ccleaner usuwa punkty przywracania jeśli nie odhaczysz tej opcji.

No ale gdzie one się, tam znajduje bo ja jej nie widzę.

A punkty przywracania tworzą się normalnie same nie musisz nic robić ,to np.zainstalowane updates lub programy lub punkty kontrolne.

Tak tylko mi tam nic nie utworzyło, i nie mam nic żadnego i kiszka blada.


RE: Jak przywrócić system Windows 7? - Portator - 26.02.2010 17:41

Witam. Proponuję, uruchom CClaner on faktycznie może usunąć punkty przywracania ale zawsze dla bezpieczeństwa pozostawi ostatni ( narzędzia > przywracanie systemu ) jednak nie robi tego automatycznie.
Jeżeli w przywracaniu systemu nie działa również opcja pokaż inne punkty przywracania, spróbuj uruchomić w trybie awaryjnym. U mnie pomogło.


RE: Jak przywrócić system Windows 7? - PLANETKA - 26.02.2010 18:33

Spróbuj uruchomić w trybie awaryjnym. U mnie pomogło.

No i uruchomiłem w trybie awaryjnym, ale tam był tylko 1 punkt przywracania z dzisiejszego dnia, a ja potrzebuję z 2 ,lub 3 dni do tyłu no i masakra nie ma nic ,co za system nie ma to jak było w XP, sam sobie wybierał kiedy i do którego dnia chce cofnąć i było ok.


RE: Jak przywrócić system Windows 7? - Portator - 26.02.2010 19:02

Przykro mi, że Ci się nie udało. Pozostaje skorzystać z zaawansowanej metody przywracania
plików z kopii zapasowej w postaci obrazu systemu. Faktycznie dawniej było lepiej z możliwością samodzielnego ustawienia daty.


RE: Jak przywrócić system Windows 7? - slump - 27.02.2010 01:27

W Win7 jest tak samo, ale skoro oprogramowanie kasowało Ci punkty to ich nie odzyskasz. Sam jesteś sobie winien, na kolejny raz odpowiednio skonfiguruj je.

Temat wyczerpany więc zamykam.