Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 64bit - Programy/gry 64-bitowe "Przestają działać" po starcie. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Windows 7 64bit - Programy/gry 64-bitowe "Przestają działać" po starcie. (/windows-7-64bit-programy-gry-64-bitowe-przestaja-dzialac-po-starcie-48034-t)



Windows 7 64bit - Programy/gry 64-bitowe "Przestają działać" po starcie. - ncls - 20.11.2015 22:17

Mam pewien problem, otóż po formacie komputera programy/gry tylko 64-bitowe nie chcą się odpalić, a przed formatem chociażby wiedzmin 3 mi jeszcze odpalał. Jeżeli są programy 32bit albo 32bit/64bit to odpalają bez problemu lecz jak chce odpalić program tylko 64bit lub też gre typu Wiedzmin 3, Fallout 4 to po chwili wyskakuje "program przestał działać" tylko przy wszystkich 64bitowych programach/grach. Uruchamiałem jako administrator, formatowałem ponownie komputer szukałem po forach lecz nie mogłem niczego się doszukać. Sterowniki do karty graficznej najnowsze.


RE: Windows 7 64bit - Programy/gry 64-bitowe "Przestają działać" po starcie. - thermalfake - 21.11.2015 22:39

Proszę podrzucić dzienniki zdarzeń
c:\windows\system32\winevt\logs\application.evtx
c:\windows\system32\winevt\logs\system.evtx