Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Potrzebuje pomocy mam wykrzyknik przy kontrole multimediów audio - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Potrzebuje pomocy mam wykrzyknik przy kontrole multimediów audio (/potrzebuje-pomocy-mam-wykrzyknik-przy-kontrole-multimediow-audio-47972-t)



Potrzebuje pomocy mam wykrzyknik przy kontrole multimediów audio - Patryk2 - 17.11.2015 18:43

Mam problem bo kiedy przegrałem sobie program,kiedy zrobiłem wszystkie aktualizacje,ale patrze że jest wykrzyknik przy kontroler multimediów, ściągałem wszystkie możliwe sterowniki i nic.
I teraz nie wiem co robić .sięgam poradę do was proszę o pomoc moja karta główna to :5PQC-MX/GBL


Proszę o pomoc będę dziękował kto mi pomoże proszę o pomoc będę bardzo wdzięczny
Zacieszacz


RE: Potrzebuje pomocy mam wykrzyknik przy kontrole multimediów audio - thermalfake - 17.11.2015 23:00

Spróbować zainstalować sterownik układu realtek z Visty w trybie zgodności. Czy to coś da to nie wiem, zbyt stara płyta główna.
Wsparcie sterowników jest na poniższej stronie
http://www.asus.com/Motherboards/P5GCMXGBL/HelpDesk_Download/


RE: Potrzebuje pomocy mam wykrzyknik przy kontrole multimediów audio - Patryk2 - 18.11.2015 15:15

Nie pomogło wiem że to stara płyta mam już komputer 12 lat także nie jest nowy jak ktoś by mógł jeszcze poszukać jeszcze sterowników do tej karty Zacieszacz


RE: Potrzebuje pomocy mam wykrzyknik przy kontrole multimediów audio - thermalfake - 20.11.2015 02:41

To nie jest karta tylko układ audio realtek'a bezpośrednio lutowany do płyty głównej - układ smd.
Rozwiązania są dwa bo nie ma na co czekać dłużej - znalezienie do tego działającej paczki czyli nie sterownika referencyjnego to mission impossible.
Pierwsze to skorzystać z magicznych pobieraczy typu Slim Drivers i dać mu poszukać sterownika - nic ponadto aby nie narobił syfi w systemie.
Druga możliwość to zakup karty audio na PCI za parę groszy na allegro które jest obsługiwane w win7.


GeForce 341.92 Drivers Windows 7 32bit - Patryk2 - 26.11.2015 17:44

czy tego sterownika potrzebuje do głosu bo nie mam w ciągu dalszym głosu ?? ? Z góry dzięki


RE: GeForce 341.92 Drivers Windows 7 32bit - dyzio2 - 26.11.2015 20:45

Ten sterownik jest do grafiki.
Z tego co widzę thermalfake napisał Ci co i jak.


RE: GeForce 341.92 Drivers Windows 7 32bit - thermalfake - 26.11.2015 21:46

Napiszę ostatni raz. Asus do tej płyty głównej porzucił wsparcie zupełnie i nie wydał sterowników dla poszczególnych komponentów dla Windows 7. Referencyjny domyślny sterownik audio realtek po prostu nie będzie działać. W tym układzie audio są na tyle istotne zmiany iż to nie zadziała. Na forum przewijają się także wątki innych podobnych płyt Asusa z których nie można już wydobyć dźwięku. Jakie są dalsze możliwości - napisałem i na tym zakończmy już ten temat.


RE: Potrzebuje pomocy mam wykrzyknik przy kontrole multimediów audio - Patryk2 - 05.12.2015 13:57

w ciągu dalszym nie mam głosu pomocy


RE: Potrzebuje pomocy mam wykrzyknik przy kontrole multimediów audio - thermalfake - 05.12.2015 17:31

Kończmy tą farsę bo do Ciebie jak grochem o ścianę.


RE: Potrzebuje pomocy mam wykrzyknik przy kontrole multimediów audio - Patryk2 - 05.12.2015 17:34

ale co podawałeś to w niczym mi nie pomogło zainstalowałem ten serownik i nic i co

i sam się meczę żeby to wszystko znaleźć


RE: Potrzebuje pomocy mam wykrzyknik przy kontrole multimediów audio - thermalfake - 05.12.2015 17:47

Wytłumaczyłem to raz spokojnie i tak abyś zrozumiał bo Twoja wiedza jest dosłownie żadna. Jak ktoś tu pisze, że pomylony model płyty głównej to według Ciebie raz karta graficzna a za innym razem karta główna to nie mam dalej wątpliwości jak do tego wszystkiego podejść.
Wróć do postu nr #4 i go przeczytaj ze zrozumieniem. Czego od nas oczekujesz ? Cudownego znalezienia sterownika, napisania jego czy co ? Weź się wreszcie obudź i zacznij myśleć bo zaczynasz robić się irytujący.


RE: Potrzebuje pomocy mam wykrzyknik przy kontrole multimediów audio - Patryk2 - 05.12.2015 19:48

czytałem i ściągnąłem te sterowniki i nic wo gule nie chce mi znaleźć żadnego urządzenia np. słuchawki daj cie mi trochę wiedzy bo mam tylko 12 lat i staram się coś znaleźć co odzienie szukam po 2 godziny i nic pomocy