Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Świeży system a 100% procka - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Świeży system a 100% procka (/swiezy-system-a-100-procka-47967-t)



Świeży system a 100% procka - francuz16 - 17.11.2015 08:00

WItam. Mam mały problem z laptopem dziewczyny, otóż zawalony był kosmicznie syfem więc zrobiłem mu kompletna defragmentacje i zainstalowałem nowy system Win7 Ultimate, zainstalowałem wymaagne sterowniki ze strony HP i mam problem, komputer ze świeżutkim systemem i zużycie procesora na poziomie 100% nie da sie wogóle neta w chromie przegladac bo masakra, komp sie nie grzeje ani nic, możliwe że HP CQ57 moze nie uciagnać wersji Ultimate albo ze mam system jakis powalony i szuakc cos innego?


RE: Świeży system a 100% procka - LadyInBlue - 17.11.2015 10:23

A skąd masz instalkę Windowsa?


RE: Świeży system a 100% procka - thermalfake - 20.11.2015 01:06

Cytat:możliwe że HP CQ57 moze nie uciagnać wersji Ultimate albo ze mam system jakis powalony i szuakc cos innego?

HP Compaq Presario CQ57 to seria tanich sprzętów z AMD APU klasy podstawowej. Ultimate tutaj to jak strzał kulą w płot. Większość bardziej zaawansowanych funkcji nie będzie nigdy wykorzystana a i tak będzie wykorzystywać zasoby sprzętowe i je bardziej drążyć.
Zainstalować system na który jest licencja wraz z laptopem (zdobyć nośnik OEM) lub kupić legalną licencję jeśli używasz lewizny. Sam się prosisz o kłopoty ze ściąganymi z torrentów zainfekowanymi wersjami nie rzadko po przeróbkach które tworzą potem system niestabilnym. Ponadto oficjalne wersje dostępne w sklepach i sprzętach od 2011r mają już dodatek SP1 co jest istotne i może mieć wpływ na pracę jeśli ściągnąłeś starą kompilację.