Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
windows7 ponowne uruchomienie po błędzie nie działa - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: windows7 ponowne uruchomienie po błędzie nie działa (/windows7-ponowne-uruchomienie-po-bledzie-nie-dziala-47966-t)



windows7 ponowne uruchomienie po błędzie nie działa - annak28 - 17.11.2015 07:59

Witam wszystkich użytkowników forum
Przepraszam jeśli temat znalazł się w złym dziale.

Mój komputer odmówił wczoraj nagle posłuszeństwa. Zaresetował sie a następnie domagał uruchomienia za pomoca narzedzia naprawy systemu. Po wybraniu tej opcji od razu ładuje pliki lecz po chwili znów pojawia sie czarny ekran. Po dłuższym namyśle pojawia sie w końcu niebieskawe tło. Na tym niestety koniec, narzędzie naprawy systemu nie uruchamia się.
Próbowałam uruchomić komputer normalnie, nie wybierając opcji naprawy systemu, Niestety również bezskutecznie. Podczas ladowania plików (czarne tło z paskiem stanu i flaga windows) resetuje się i domaga uruchomienia po błędzie systemu. Zastanawiam się czy nie została uszkodzona partycja recovery - niestety nie mam przy sobie płyty.

Nie znam sie na tym zupełnie dlatego proszę o pomoc! W poniedziałek ważny egzamin a wszystkie notatki na komputerze :/

Sprawdzałam w bios czy widzi dysk twardy - i owszem, wyświetla go. niestety na tym kończą się moje umiejętności diagnostyczne. Nie wiem gdzie szukać źródła problemu.