Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z instalacja Windows 7 po win 8 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z instalacja Windows 7 po win 8 (/problem-z-instalacja-windowsa-7-po-win-8-47943-t)



Problem z instalacja Windows 7 po win 8 - GKopeR - 15.11.2015 15:55

Witam

Mam problem z laptopem acer aspire e1-771g

Otoz chcialem sie pozbyc win 8 bo go nie znosze i zainstalowac 7 , wiec wszedlem w ustawienia zaawansowane win 8 i w konsoli wybralem dysk glowny (nie bylo partycii) i go wyczyscilem komenda clean , po ponownym uruchomieniu nie chce mi botowac z plyty Windows 7 mimo ze ustawilem w biosie botowanie z cd na 1 miejscu wyskakuje po chwili komunikat "no bootable device hit any key " po wcisnieciu ok pokazuje sie okno boot manager w ktorym nie mam opcji do wyboru kompletnie nic po wcisnieciu esc wychodze z menagera i mam czarne tlo z napisem no bootable device please restart system i ti nie wiem co robic dalej aby plyta ruszyla prosze o pomoc krok po kroku serio

Jak zly dzial to wybaczcie

Pozdrawiam

Ok poRadzilem sobie wystarczylo w opcjach botowania zmienic Boot UEFI na Legacy i pojawily sie opcje w oknie boot manager pozdrawiam