Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z dźwiękiem, prawdopodobnie ts 3 blokuje dźwięk w komputerze. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z dźwiękiem, prawdopodobnie ts 3 blokuje dźwięk w komputerze. (/problem-z-dzwiekiem-prawdopodobnie-ts-3-blokuje-dzwiek-w-komputerze-47942-t)



Problem z dźwiękiem, prawdopodobnie ts 3 blokuje dźwięk w komputerze. - Metrowy - 15.11.2015 12:05

Witam.
Mój problem polega na tym, że po włączeniu teamspeak'a znika mi dźwięk w przeglądarce oraz nie mogę odpalić żadnych multimediów. Bez teamspeak'a wszystko działa jak należy mogę włączyć muzykę na komputerze czy jakiś filmik na przeglądarce i dźwięk działa. Po włączeniu teamspeak'a i próbie uruchomienia muzyki wyskakuje:

[Obrazek: cr419m.jpg]

A po próbie odpalenia na słuchawkach testu pojawia się:

[Obrazek: tmtn63.jpg]

Dźwięk na teamspeak'u oczywiście działa.

Zdjęcie okna z urządzeniami do odtwarzania:
[Obrazek: 8ktjy1.jpg]
Tryb wyłączności na słuchawkach jest wyłączony:
[Obrazek: 9xkgnn.jpg]
Opcje ts:

[Obrazek: oggk2v.jpg]

Mój sprzęt:
Windows 7 ultimate 64x
Słuchawki Logitech G35 (są podłączone przez USB i maja swoją wbudowaną kartę dźwiękową)

Zainstalowane mam:
Adobe Flash Player 19 NPAPI (do firefox'a)
Logitech Gaming Software 8.75
TeamSpeak 3 (v.3.0.18.2) Qt Version 5.5.0

Dodaje również zdjęcie z menedżera urządzeń zakładki Kontrolery dźwięku jak by ktoś chciał zobaczyć:

[Obrazek: 3m5uw9.jpg]


RE: Problem z dźwiękiem, prawdopodobnie ts 3 blokuje dźwięk w komputerze. - Metrowy - 17.11.2015 21:55

Zainstalowałem totalnie inną wersje sterowników do słuchawek i wszystko wróciło do normy ....
Więc temat do zamknięcia.