Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Problem z Assassin's Creed II - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Problem z Assassin's Creed II (/problem-z-assassin-s-creed-ii-47941-t)



Problem z Assassin's Creed II - Dawid91 - 15.11.2015 00:52

Witam
Mam dziwny problem ponieważ gdy włączam Assissna II to strasznie mi ścina grę a gram aktualnie w pierwszą część i chodzi mi gra na prawie full detalach. Dodam że mam laptopa Lenovo G550 więc wymagania spełnia i gra powinna śmigać. Mało tego, niedawno odpalałem Call of Duty MW2 i chodziła mi na na full ustawieniach, zaś Cod 4 z 2007r. ścinał mi się i musiałem odpalić grę na średnich. Zależy mi na rozwiązaniu problemu z Assassinem II gdyż chcę pograć sobie w tą część, gdy przejdę pierwszą. Proszę o podanie najbiższych powodów dla którego się tak dzieję. Nie wiem może jest to kwestia sterowników biblioteki Directx? W każdym bądź razie podejrzewam że problem będzie od strony software. Pozdrawiam.


RE: Problem z Assassin's Creed II - thermalfake - 15.11.2015 01:38

Cytat:Aha i gry wszystkie były ściągane z torrenta.

To do widzenia.


RE: Problem z Assassin's Creed II - Dawid91 - 15.11.2015 01:55

Jak masz pisać coś takiego to lepiej wogle nie pisz.pff


RE: Problem z Assassin's Creed II - thermalfake - 15.11.2015 02:10

Nie muszę nic więcej pisać ponieważ wątek zgłosiłem do usunięcia. Najpierw zapoznaj się z zasadami korzystania z forum. Amatorów cudzej własności tutaj się nie toleruje.
Myślisz, ze jesteś taki cwany i wystarczy usunąć to co zacytowałem ?
ŻEGNAMY.


RE: Problem z Assassin's Creed II - Dawid91 - 15.11.2015 02:32

Łosiu jeśli myślisz że jesteś sam cwany to cenzura


RE: Problem z Assassin's Creed II - thermalfake - 15.11.2015 03:13

Jutro będzie ban. A druga sprawa składam zawiadomienie do prokuratury o publiczne zniesławienie. Mam na to czas i pieniądze. Także teraz masz przechlapane. Następnym razem zastanowisz się co piszesz w internecie bo nie jesteś anonimowy. Zacznij liczyć się z konsekwencjami które będą przykre.

PS. Możesz sobie znowu usuwać - internet wszystko pamięta.


RE: Problem z Assassin's Creed II - Dawid91 - 15.11.2015 03:48

Witam
Proszę sprawdzić skrzynkę odbiorczą na forum. Pozdrawiam