Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Skrypt "wciśnięcia" klawiszy FN+F3 (by umiescić go w zasad. grupy ładowania systemu) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Kącik programistów (/kacik-programistow-53-f)
+---- Wątek: Skrypt "wciśnięcia" klawiszy FN+F3 (by umiescić go w zasad. grupy ładowania systemu) (/skrypt-wcisniecia-klawiszy-fn-f3-by-umiescic-go-w-zasad-grupy-ladowania-systemu-47881-t)



Skrypt "wciśnięcia" klawiszy FN+F3 (by umiescić go w zasad. grupy ładowania systemu) - unpublished - 11.11.2015 11:19

Witam wszystkich,

Przepraszam za zawracanie głowy błahostkami, ale nie znam się na tym, a kwestia jest uciążliwa.

Wymieniłem klawiaturę na bluetooth (Tracer Clever BT) i by poprawnie działała za każdym razem muszę wciskać klawisze FN+F3. Czy ktoś mógłby napisać mi skrypt który realizował, by naciśnięcie klawiszy Fn+F3, tak by umieścić go w zasadach grupy i był ładowany automatycznie przy każdym uruchomieniu systemu?

Wydaje mi się, że dla kogoś kto ma pojęcie o tym napisanie takiego skryptu VBS to parę linijek i chwila roboty, a dla mnie koszmar, gdyż nigdzie w ecie ie mogę niczego podobnego znaleźć.

Dzięki wielkie i pozdrawiam!