Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Grafika Intel HD igfxHK - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Grafika Intel HD igfxHK (/grafika-intel-hd-igfxhk-47756-t)



Grafika Intel HD igfxHK - NorDez - 30.10.2015 22:35

Co może być powodem że gdy uruchomię panel grafiki w laptopie Lenowo G50-80 i próbuję dopasować np.jasność to od razu pojawia się okienko program Intel Graphics przestał działać
i dwie opcje wyszukaj rozwiązanie online, zamknij program. Miałem poprzednio Windows 7 tylko zainstalowałem dysk SSD i musiałem na nowo robić instalkę, bom durny nie zrobił
kopii systemu. Teraz kombinuję już ponad godzinę i nic nie wymyśliłem. Zainstalowałem sterowniki jeszcze raz, tyle że nie odinstalowywałem poprzedniej instalki. Odinstalowałem w trybie awaryjnym sterowniki grafiki i zainstalowałem na nowo, ale to nic nie dało. Jakiekolwiek próby zmiany w ustawieniach - okienko zamknij program.
Szukałem przez Google gdzie się dało i nic nie znalazłem.


RE: Grafika Intel HD igfxHK - thermalfake - 31.10.2015 12:08

Dalej nie zrozumiałeś czy powtórzyć ? Ostatnim razem legitymowałeś się lewym systemem na dokładnie tym sprzęcie dlatego poprzedni wątek poleciał do kosza. Wróć i przeczytaj zasady korzystania z forum. Będzie legalny system - będziemy pomagać, inaczej nie ma takiej opcji.