Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
sposoby przekazywania spójnych informacji werbalnych - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Hydepark (/hydepark-18-f)
+---- Dział: Pogaduszki (/pogaduszki-61-f)
+---- Wątek: sposoby przekazywania spójnych informacji werbalnych (/sposoby-przekazywania-spojnych-informacji-werbalnych-47696-t)



sposoby przekazywania spójnych informacji werbalnych - szakaaal87 - 25.10.2015 22:04

cześć,

mam cudowny temat do opracowania "sposoby przekazywania spójnych informacji werbalnych".
Chodzi o to, że np. w pracy znać techniki/sposoby budowania zwięzłych wypowiedzi które przekażą najważniejsze informacje.
Grzebie w tych internetach i już bokiem mi to wychodzi.
Wszystkie artykuły sprowadzają się by być dobrym aktywnym słuchaczem.

Chodzi mi, żeby w punktach były wypisane te techniki.
Może ktoś coś ma.

pzdr.


RE: sposoby przekazywania spójnych informacji werbalnych - Marta34 - 28.10.2015 17:32

Ja mialamna studiach coś takiego. Poszukaj pod nazwiskiem Kołodziejczyk Joanna, chyba miala jakieś książki Uśmiechnięty


RE: sposoby przekazywania spójnych informacji werbalnych - szakaaal87 - 31.10.2015 20:53

(28.10.2015 17:32)Marta34 napisał(a):  Ja mialamna studiach coś takiego. Poszukaj pod nazwiskiem Kołodziejczyk Joanna, chyba miala jakieś książki Uśmiechnięty

a nie masz jakiegoś opracowania na ten temat?


RE: sposoby przekazywania spójnych informacji werbalnych - thermalfake - 31.10.2015 21:10

To już biblioteki polikwidowano ? Zacieszacz
Takie sprawy załatwiajcie sobie na PW.