Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
System operacyjny nie działa. Komputer nie widzi dysku z systemem. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: System operacyjny nie działa. Komputer nie widzi dysku z systemem. (/system-operacyjny-nie-dziala-komputer-nie-widzi-dysku-z-systemem-47473-t)



System operacyjny nie działa. Komputer nie widzi dysku z systemem. - ne1than - 06.10.2015 10:25

Witam, mam problem z komputerem z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 7 32bit( Windows Vista business + nakładka z Windows 7 PRO ). Podczas pracy nastąpiła awaria prądu. Po awarii komputer został uruchomiony ponownie. Po kilku minutach pracy komputer zawiesił się. Po resecie system nie odpalił. W okienku odzyskiwania systemu nie wyświetla się żaden system. Próbowałem użyć narzędzi dostępnych na płycie instalacyjnej Windows 7 lecz nie przyniosło to żadnego skutku. Przy próbie reinstalacji systemu w okienku wyboru dysku twardego nie wyświetla mi się dysk na którym miałem zainstalowany system. Są tylko dyski dodatkowe.
Komputer to:
Płyta główna: ASUS P5ND2-SLI.
Procesor: Intel Pentium D 3 ghz
Karta graficzna GeForfce 6600
2 Gb RAM