Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
problem z wysokim uzyciem procesora - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: problem z wysokim uzyciem procesora (/problem-z-wysokim-uzyciem-procesora-47412-t)



problem z wysokim uzyciem procesora - popeq19 - 30.09.2015 19:27

Witam. Jestem posiadaczem PC, procesor Intel core 2 duo e7500, karta graf: nVidia 9800 GT, 3gb ram. Problem polega na użyciu procesora powyżej 50% bez przerwy. Bez względu na bezczynność czy używanie programu. Komputer jest świeżo po zainstalowaniu w serwisie Windows 7 64 bit, dodaniu do kompa dysku ssid 120gb, Windowsowe aktualizacje zrobione. Zostały wymienione zużyte radiatory, procesory wyczyszczony, pasty nalozone. W grze ( Cs go) mam fps na poziomie 50-60 podczas gdy przed instalacją nowego dysku i Windowsa , gdy miałem Windows XP fpsy nie spadały poniżej 100. Wnioskuję ze jest to spowodowane zbyt dużym użyciem procesora. Czy mial ktoś podobny problem? Co robić?
Pozdrawiam.


RE: problem ze zuzyciem procesora - irocket - 30.09.2015 19:41

Rozróżnij dwie sprawy: użycie (wykorzystanie) i zużycie (zepsucie) i popraw post