Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany System po backup'ie zawiesza sie (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany System po backup'ie zawiesza sie (rozwiązany) (/system-po-backup-ie-zawiesza-sie-rozwiazany-4724-t)



System po backup'ie zawiesza sie (rozwiązany) - Matias - 22.02.2010 18:00

Witam nie bardzo wiedziałem gdzie dodać watek padło na ten dział / Wiec problem polega na tym , że po zrobieniu backup programem Truimage home 11 i ponownym uruchomieniu systemu, system po 30 sekundach wiesza się nie działają żadne kombinacje nic jak uśpiony co robić ? Nie wiem co jest grane do tej pory było wszystko ok.
Zrobiłem backup tylko systemu pytanie czy po odzyskaniu programy które są zainstalowane na innej partycji będą działać i czy przy przywracaniu nie skasuje innych danych jak system ? Potrzebuje pomocy z góry dziękuje za wskazówki.
p.s system działa w trybie awaryjnym


RE: System po backup'ie wiesza sie - slump - 22.02.2010 18:09

Jak jesteś w trybie awaryjnym przywróć komputer do stanu sprzed momentu wystąpienia problemu. Nic w ten sposób prawie nie stracisz jeśli punkt będzie blisko awarii.


RE: System po backup'ie zawiesza sie - Matias - 22.02.2010 18:43

Dzięki pomogło co się okazało problemem był Tuneup pkt przywracania był z wczoraj kiedy to ten program instalowałem. Fiu fiu obeszło się bez strat P.


RE: System po backup'ie zawiesza sie - slump - 22.02.2010 18:51

Nie to, że z wtedy był punkt nie ma nic do sprawy. Podczas instalacji programu został on automatycznie utworzony. Ale nie ma nic wspólnego z Twoim problemem.